Wojewódzki Turniej Tenisa Stołowego Nauczycieli i Pracowników Oświaty
W sobotę (02 kwietnia br.). w hali sportowej Szkoły Podstawowej Nr 3 w Gostyninie odbył się już XII Wojewódzki Turniej Tenisa Stołowego Nauczycieli i Pracowników Oświaty.
Wyniki Turnieju przedstawiały się następująco:
Kobiety do 40 lat
1. Dagmara Makowska - Krawczyk - ZSPiG w Emilianowie
2. Anna Kwiatkowska - Gimnazjum Publiczne nr 2 Płońsk
3. Anna Marciniak - Szkoła Podstawowa Kodłutowo
Kobiety powyżej 40 lat
1. Anna Drogosz - Zespół Szkół nr 1 Marki
2. Ewa Mazanek - Szkoła Podstawowa Kamienica
3. Edyta Batko - Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Gostynin
4. Anna Wasiak - Szkoła Podstawowa Trębki
5. Jolanta Wronka - Nauczyciel emerytowany
6. Alina Skwarska - Zespół Szkół nr 2 Płońsk
7-8. Donata Śnieć - Gimnazjum Sanniki, Urszula Drzewaszewska - ZS Ogólnokształcących Kroczewo
9. Katarzyna Dyja - Szkoła Podstawowa Sudragi
Mężczyźni do 40 lat
1. Konrad Owczarczyk - Zespół Szkół nr 1 Żelechów
2. Radosław Matlewski - Szkoła Podstawowa nr 6 Płock
3. Krzysztof Dołowy - Szkoła Podstawowa Klembów
4. Mateusz Winek - Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy Wola Rawska
5. Arkadiusz Jędrzejewski - Gimnazjum nr 2 Gostynin
Mężczyźni 41 - 50 lat
1. Jarosław Politowski - Zespół Szkół im. L. Bergerowej Płock
2. Piotr Piotrowski - Gimnazjum Iłów
3. Tomasz Kujawa - Gimnazjum nr 2 Gostynin
4. Sławomir Skowyrski - ZS Ogólnokształcących Kroczewo
5. Paweł Kurt - ZP Studzieniec
6. Andrzej Rybaczuk - Gimnazjum Wiskitki
7-8. Zbigniew Chełmicki - Szkoła Podstawowa nr 2 Płońsk, Andrzej Bojanowski - Zespół Szkół w Uniecku
9-12. Tomasz Fudalej - Zespół szkół Duczki, Stanisław Nisztor - Zespół Szkół nr 5 Płock,
Mirosław Śliz - Zespół Szkół Sobolew
Mężczyźni powyżej 50 lat
1. Leon Pawlak - nauczyciel emerytowany
2. Robert Barański - ZSP nr 2 Garwolin
3. Sławomir Kozłowski - ZS Marki
4. Krzysztof Grabowski - nauczyciel emerytowany
5. Krzysztof Rzeczycki - SP Żyrardów
6. Ryszard Ciszewski - nauczyciel emerytowany
7-8. Witold Michalski - Gimnazjum nr 2 Gostynin, Wiesław Świderski - Gimnazjum Wiskitki
9. Mirosław Nisztor - ZS Centrum Edukacji Płock
Mężczyźni zrzeszeni PZTS
1. Kamil Sitek - Zespół Szkolno-Gimnazjalny w Zakręcie
2. Paweł Chułerański - Gimnazjum Józefów
3. Tomasz Grzybowski - Zespół Szkolno-Gimnazjalny w Wiązownie
4. Andrzej Głodek - Zespół Szkół nr 1 Żelechów
5. Arkadiusz Rutowski - Szkoła Podstawowa nr 3 Gostynin
6. Marek Witkowski - Gimnazjum Wiskitki
7-8. Dariusz Mitrowski - Gimnazjum Wiskitki, Piotr Nowakowski - Gimnazjum Wiskitki
Punktacja drużynowa powiatów
1. Powiat Płoński – 58 pkt
2. Powiat Gostyniński - 54,5
3. Powiat Garwolin - 32,5
4. Powiat Płocki - 30,5
5. Powiat Żyrardów - 30,5
6. Powiat Otwocki - 26,5
7. Powiat Wołomin - 26
8. Powiat Sochaczew - 8,5
9. Powiat Sierpc - 1,5
Obejrzyj zdjęcia
Podobało Ci się? Udostępnij!