Popularny: 5600 odsłonInformacje11 lipca 2018, 11:51,

Wypadek na Zazamczu. Policja poszukuje świadków zdarzenia

Wypadek na Zazamczu. Policja poszukuje świadków zdarzenia

Wczoraj (10.07.) około godz. 16:00 na ul. Zazamcze doszło do zdarzenia drogowego, w którym pokrzywdzone zostały 3 osoby, w tym 3-letnia dziewczynka. Policja apeluje do świadków wypadku, aby zgłaszali się do Komendy Powiatowej Policji w Gostyninie.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij
Trzy osoby, w tym dziecko wymagały hospitalizacji


Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że nieznany kierujący poruszający się nieznanym pojazdem zmusił kierującego Skodą do zjechania na pobocze jezdni, gdzie 34-letni mieszkaniec Kutna stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w 43-latkę przewożącą na rowerze 3-letnią dziewczynkę. Cała trójka, na skutek poniesionych obrażeń została przewieziona do szpitala.

Osoby posiadające wiedzę na temat okoliczności tego wypadku proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Komendą Powiatową Policji w Gostyninie ul. 3 Maja 17 tel. 022/26 11 222 lub 997.


Napisz komentarz

Popularny: 2000 odsłonInformacje11 lipca 2018, 10:38,

Auto wylądowało w rowie. Winna nadmierna prędkość

Auto wylądowało w rowie. Winna nadmierna prędkość

Dziś rano (11 lipca br.) na drodze krajowej DK-60 auto wjechało do rowu. Do zdarzenia doszło w miejscowości Strzelce kilka minut przed godziną 8.00.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij
Mało brakowało, a doszłoby do tragedii

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, iż kierująca autem marki Citroen 29-letnia kobieta nie dostosowała prędkości do panujących warunków na drodze, co doprowadziło do utraty kontroli nad pojazdem i w następstwie wjechaniem auta do rowu.

Kobieta została przetransportowana do szpitala.


Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie