Popularny: 1000 odsłonInformacje3 dni temu, 13:21,

Wyszedł z domu z nieznanym mężczyzną. Policja poszukuje zaginionego 62-latka

Wyszedł z domu z nieznanym mężczyzną. Policja poszukuje zaginionego 62-latka

Zaginął 62-letni Sławomir Piórkowski

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Płocku prowadzą poszukiwania za zaginionym Piórkowskim Sławomirem.Zaginiony to:

Piórkowski Sławomir

lat 62

zam. Płock

Rysopis: wzrost 170 cm, szczupła budowa ciała, włosy krótkie siwe z widocznymi zakolami , wąsy szczotkowate, nos skrzywiony na prawą stronę, widoczne ubytki w uzębieniu.

Mężczyzna w dniu zaginięcia ubrany był w niebieską koszulę na krótki rękaw, typu „polo” z kołnierzykiem, rozpinaną pod szyją.

Znaki szczególne: tatuaż na prawym przedramieniu w kształcie kobiety, blizny po samookaleczeniu na prawym przedramieniu.

W dniu 16.07.2021 r. wyszedł z miejsca zamieszkania wraz z nieznanym mężczyzną, skąd udał się do Białegostoku. W dniu 17.07.2021 r.,w godzinach popołudniowych udali się pociągiem do Warszawy, skąd  wysiedli na Dworcu Zachodnim. Zaginiony według relacji kolegi oddalił się z rejonu Dworca Zachodniego w nieznanym kierunku. Do chwili obecnej nie skontaktował się z rodziną i nie dotarł do miejsca zamieszkania.

Ktokolwiek widział zaginionego lub zna miejsce jego pobytu, proszony jest o kontakt z Komendą Miejską Policji w Płocku, tel. 24 266 16 00 ; 24 266 16 01 i pod numerem alarmowym 112.

autor/źródło: KMP Płock
Tematy:Zaginiony

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie