XLVI nadzwyczajna sesja Rady Miejskiej
W poniedziałkowe popołudnie (14 listopada) odbyły się obrady 46. nadzwyczajnej sesji Rady Miejskiej.
W trakcie posiedzenia radni jednogłośnie podjęli uchwały:
- w sprawie wyrażenia zgody na przystąpienie Gminy Miasta Gostynina do partnerstwa oraz realizacji projektu pt. „Sprawność — kompetencja — satysfakcja —wysoka jakość obsługi klienta w pięciu JST z regionu płockiego i gostynińskiego" w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020, Działanie 2.18 Wysokiej jakości usługi administracyjne.
- w sprawie zatwierdzenia zaktualizowanej „Diagnozy potrzeb i sytuacji problemowej w Szkole Podstawowej nr 3 w Gostyninie stanowiącej załącznik do wniosku o dofinansowanie projektu planowanego do realizacji w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020 Poddziałanie 10.1.1. Edukacja ogólna ( w tym w szkołach zawodowych) —Wsparcie kształcenia ogólnego oraz wsparcie rozwoju zawodowego nauczycieli.
- w sprawie zaopiniowania propozycji planu aglomeracji Gostymn.
- zmieniającą Uchwałę Budżetową Miasta Gostynina na rok 2016.
- w sprawie przekazania skargi Heleny Pawlak, Franciszka Pawlaka i Piotra Dyszkiewicza do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Warszawie.
Obejrzyj zdjęcia
Podobało Ci się? Udostępnij!