1800 odsłon Informacje 17 listopada 2016, 15:26,

XLVI nadzwyczajna sesja Rady Miejskiej


Udostępnij na Fb. To zainteresuje Twoich znajomych


W poniedziałkowe popołudnie (14 listopada) odbyły się obrady 46. nadzwyczajnej sesji Rady Miejskiej.



W trakcie posiedzenia radni jednogłośnie podjęli uchwały:

- w sprawie wyrażenia zgody na przystąpienie Gminy Miasta Gostynina do partnerstwa oraz realizacji projektu pt. „Sprawność — kompetencja — satysfakcja —wysoka jakość obsługi klienta w pięciu JST z regionu płockiego i gostynińskiego" w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020, Działanie 2.18 Wysokiej jakości usługi administracyjne.

- w sprawie zatwierdzenia zaktualizowanej „Diagnozy potrzeb i sytuacji problemowej w Szkole Podstawowej nr 3 w Gostyninie stanowiącej załącznik do wniosku o dofinansowanie projektu planowanego do realizacji w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020 Poddziałanie 10.1.1. Edukacja ogólna ( w tym w szkołach zawodowych) —Wsparcie kształcenia ogólnego oraz wsparcie rozwoju zawodowego nauczycieli.

- w sprawie zaopiniowania propozycji planu aglomeracji Gostymn.

- zmieniającą Uchwałę Budżetową Miasta Gostynina na rok 2016.

- w sprawie przekazania skargi Heleny Pawlak, Franciszka Pawlaka i Piotra Dyszkiewicza do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Warszawie.

Obejrzyj zdjęcia

autor/źródło: ralf / video: UM Gostynin

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie