Wczytywanie zawartości

Informacje Gorący temat (czytany 1000 razy)

XVII Turniej Charytatywny w hali MOSiR [ZDJĘCIA+WYNIKI]


Wczytywanie zawartości...

W sobotnie przedpołudnie oraz popołudnie była dobra zabawa, rywalizacja sportowa, w której z pięciu zespołów najlepsza okazała się drużyna Husar Gostynin, ale najważniejszy cel – zebranie środków finansowych na leczenie Franka Matuszewskiego został zrealizowany.

Podczas turnieju dodatkowe atrakcje jak strzelanie do celu, kiermasz ciast czy konkurs strzałów w okienko bramki urozmaicały młodzieży czas spędzony podczas imprezy.

Wystąpili także w pokazowych meczach najmłodsi adepci piłki nożnej z Mazura Gostynin U-8 – rocznik 2009 i młodsi a także w rywalizacji egzaminatorzy ośrodków ruchu drogowego i instruktorzy gostynińskich szkół nauki jazdy.

Organizatorami turnieju byli MOSiR Gostynin, Gimnazjum nr 1 i Szkoła Podstawowa nr 5 w Gostyninie oraz Nauczyciel Arkadiusz Szulczewski.

11-letni Franek Matuszewski urodził się z przepukliną oponowo-rdzeniową w odcinku lędźwiowo-piersiowym kręgosłupa. Ta poważna wada układu nerwowego spowodowała uszkodzenie układu moczowego oraz niedowład kończyn dolnych. Cały czas potrzebna jest pomoc finansowa na leczenie. Pomóc można wysyłając środki finansowe na konto:

FUNDACJA DZIECIOM „ZDĄŻYĆ Z POMOCĄ”

ul. Łomiańska 5, 01-685 Warszawa

Alior Bank S.A. 42 2490 0005 0000 4600 7549 3994

Tytułem: 12503 Matuszewski Franciszek – darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

KOLEJNOŚĆ TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ:

1. Husar Gostynin (Arkadiusz Wiśniewski, Piotr Lewandowski, Piotr Dutkiewicz, Konrad Stańczak, Robert Ratajski, Arkadiusz Górecki, Radosław Ryniec, Krzysztof Oziemski, Łukasz Radecki)

2. Przemo Gostynin

3. Young Boys Gostynin

4. Oldboje Mazura

5. Chłopaki Do Wzięcia

Wyróżnienia indywidualne:

- Król strzelców: Mateusz Marciniak (Przemo Gostynin),

- Najlepszy bramkarz: Hubert Borowy (Young Boys)

- Najlepszy zawodnik: Kacper Olszewski (Young Boys)


Tematy: Franek Matuszewski Turniej charytatywny

Komentarze


  • Niech ktoś mi odpowie . Na portalu Gostynin 24 jest informacja,że dla Franka zebrano całą potrzebną kwotę. W jakim celu zbiera się jeszcze pieniądze i do kiedy te zbiórki będą trwały?

Weź udział w dyskusji

Wczytywanie zawartości

Polecane dla Ciebie

Wczytywanie zawartości...

Wczytywanie zawartości...

Najnowsze informacje
Informacje od partnerów

Galerie zdjęć


Wczytywanie zawartości...

Wczytywanie zawartości...

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies i wykorzystujemy local storage. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących przechowywania danych w przeglądarce oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażasz zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

OK. Zamknij