Popularny: 1300 odsłonInformacje2 kwietnia, 19:40,

Zamknięte parki w Gostyninie


Udostępnij 54
Jeszcze wczoraj funkcjonariusze kontrolowali przestrzeganie zakazu, w czwartek, 2 kwietnia parki z zgodnie z ogólnopolskim zakazem zostały zamknięte

Zapewne wielu z mieszkańców Gostynina, stosując się do zaleceń #zostanwdomu nie miało okazji zobaczyć, jak zmienił się Gostynin w ostatnich dniach z powodu epidemii koronawirusa SARS-CoV2.Prezentujemy zdjęcia z zamknięte zostały parki - w Rynku oraz Park im. Marszałka Piłsudskiego przy ulicy 3-go Maja i Legionów Polskich.

Jeszcze wczoraj funkcjonariusze kontrolowali przestrzeganie zakazu, w czwartek, 2 kwietnia parki z zgodnie z ogólnopolskim zakazem zostały zamknięte. W Gostyninie oznaczono je biało-czerwoną taśmą.

Od 1 kwietnia do odwołania każda osoba do 18 roku życia z domu wyjdzie tylko pod opieką dorosłego opiekuna, a parki, bulwary, czy plaże są zamknięte. Za złamanie zakazów grozi kara od 5 do 30 tys. zł

Obejrzyj zdjęcia

autor/źródło: Piotr Mrówka

Napisz komentarz

Komentarze

Janek, 5 kwietnia
Przecież ten mały park jest tylko do przejścia chodnikami robiąc skrót - ławek nie chciało się odkręcić i schować?, lepiej siłownię na powietrzu zamknijcie i place zabaw !!!
Dodaj ogłoszenie