3900 odsłonInformacje28 grudnia 2018, 20:58,

Zamkowa: potrącił mężczyznę na pasach i uciekł z miejsca zdarzenia

Zamkowa: potrącił mężczyznę na pasach i uciekł z miejsca zdarzenia

Sprawcą okazał się 62-latek


W piątek (28 grudnia br.) na skrzyżowaniu w centrum Gostynina, 62-letni mężczyzna potrącił autem na przejściu dla pieszych 57-letniego mężczyznę. Sprawca zbiegł z miejsca zdarzenia.



Do zdarzenia doszło około godziny 16.00 na ulicy Zamkowej. Poszkodowany może mówić o dużym szczęściu, ponieważ z kolizji wyszedł bez poważnych obrażeń. "Na miejsce zdarzenia przybyła załoga karetka pogotowia, lekarz po wstępnych badaniach stwierdził, że mężczyzna nie wymaga hospitalizacji" - poinformował portal rzecznik prasowy gostynińskiej policji.

Sprawca kolizji próbował uciec z miejsca zdarzenia, jednak dzięki informacji od świadków funkcjonariuszom udało go ująć. 62-letniemu mieszkańcowi Gostynina fakultatywnie zatrzymano prawo jazdy.  

autor/źródło: ralf

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Komentarze

Marek, 29 grudnia 2018
Byłem światełkiem tego zdarzenia ja ich przepuściłem na pasach a z przeciwka potrącił ich samochód
Ciekawa, 28 grudnia 2018
A jakim samochodem poruszał się sprawca
Dodaj ogłoszenie