Popularny: 900 odsłonInformacje31 marca, 15:25,

Zdecydowane NIE dla wyborów prezydenckich. Podsumowanie naszej ankiety

Zdecydowane NIE dla wyborów prezydenckich. Podsumowanie naszej ankiety

Udostępnij 108
Ten wynik niewątpliwie nie jest zaskoczeniem, ale jego wymiar już tak

Ten wynik niewątpliwie nie jest zaskoczeniem, ale jego wymiar już tak. Aż 96% osób, które wzięły udział w ankiecie na naszym fanpage'u uznało, że Wybory Prezydenckie zaplanowane na 10 maja br. powinny być przełożone.Tylko 4% ankietowanych opowiedziało się po myśli partia rządzącej, aby wybory odbyły się w pierwotnym terminie. W ankiecie wzięło udział ponad 1200 czytelników portalu gostynin.info.

"Jestem przekonany, że w tej chwili nie ma żadnych przesłanek, do tego, by wprowadzić stan klęski żywiołowej, najsłabszego ze stanów nadzwyczajnych, a tylko wtedy wybory mogą być odwołane" - stwierdził prezes PiS Jarosław Kaczyński w ubiegłym tygodniu na antenie radia RMF FM. 

Podobnego zdania jest obecny Prezydent oraz kandydat Andrzej Duda. "Jeżeli są warunki do tego, żeby chodzić normalnie do sklepu, to są i warunki do tego, żeby pójść do lokalu wyborczego, z zachowaniem odpowiednich środków ostrożności" - podkreślił Andrzej Duda w poniedziałek (30 marca br.) w sesji "Q&A" na swoim profilu społecznościowym na Facebook.
 

autor/źródło: ralf

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie