1500 odsłon Informacje 27 października 2015, 11:47,

Zderzenie aut w Stefanowie. 18-latka w szpitalu


Udostępnij na Fb. To zainteresuje Twoich znajomych


W miejscowości Stefanów doszło dzisiaj do zderzenia 2 aut - informuje Dorota Słomkowska z Komendy Powiatowej Policji w Gostyninie.



Kierująca samochodem marki Kia 18-letnia mieszkanka gminy Gostynin w trakcie manewru skręcania w lewo  zderzyła się z autem Ford, kierowanym przez 49-letniego mieszkańca gminy Gostynin.

Dziewczyna z lekkimi obrażeniami  została przetransportowana do szpitala. Jej życiu nie zagraża nie bezpieczeństwo.

autor/źródło: ralf
Tematy: stefanów Wypadek

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie