Wczytywanie zawartości

Informacje Gorący temat (czytany 2600 razy)

Znamy koszty Jarmarku św. Jakuba. Wydano ok 130 000 zł


jarmark św. Jakuba koszt

Znane są koszty Jarmarku św. Jakuba. Główny sponsor i inni darczyńcy przekazali na organizację imprezy … 27 000zł. Przy podanych przez Urząd Miasta całkowitych kosztach organizacji tegorocznej imprezy oscylujących w granicach 130 000 zł, udział sponsorów to ok. 20%.


Wczytywanie zawartości...

Kto zatem sfinansował tę imprezę?

Analizując działania promocyjne Jarmarku można by wywnioskować, że ORLEN. Banery, balony z logo firmy były dostępne dosłownie wszędzie. Na bilbordach promujących imprezę poza Gostyninem np.w Płocku w oczy rzucało się przede wszystkim logo sponsora głównego, co sugerować mogło, że imprezę organizuje właśnie ORLEN.

Nic bardziej mylnego. Okazuje się, że Ci o których mówiono najmniej, mieli jednak bardzo duży wpływ na dofinansowanie tego zadania. Mowa o Radzie Miejskiej.

Około 100 000zł z miejskich środków na organizację Jarmarku

Już w budżecie na rok 2017 zostały zabezpieczone środki finansowe, które Miejskie Centrum Kultury wyłożyło na organizację imprezy. To kwota ponad 44 000zł. Dodatkowo w 2017 roku została także z budżetu miasta przekazana MCK dotacja podmiotowa w wysokości 40 000zł, w której ujęte było zorganizowanie właśnie tej imprezy. Radni kilka tygodni przed imprezą zwiększyli ponownie o 19 000zł dotację podmiotową właśnie na to zadanie.

Czy byłaby możliwa organizacja tej imprezy bez miejskich pieniędzy? Odpowiedzcie sobie Państwo sami. Chciałby się jednak, żeby przy kolejnych takich działaniach, urzędnicy z Burmistrzem na czele, przy wydatkowaniu tak znacznych pieniędzy z miejskiego budżetu z dużo większą starannością skupili na promocji naszego Miasta.

 


Tematy: jarmark św. Jakuba koszt

Komentarze


  • Cienko w urzedzie mowia ze w zeszlym roku sponsorzy dali ponad 3/4 calej kasy na ten jarmark

  • Faktycznie impreza ,na której przygłupi solista obraża burmistrza to nieporozumienie. A kolejne pieniądze proszę przeznaczyć na gruntowny remont kanalizacji w MCK. To niezbędne. Dokupienie i doposażenie biblioteki ,bo nie ma w czym wybierać. Te same książki od lat. I utworzyć etaty sekretarki w przedszkolach ,bo dyrektorzy proszą o taką pomoc .Są potrzeby nie widoczne tak jak fit park ,czy plac zabaw a jakże potrzebne.

Weź udział w dyskusji

Wczytywanie zawartości

Polecane dla Ciebie

Wczytywanie zawartości...

Wczytywanie zawartości...

Najnowsze informacje
Informacje od partnerów

Galerie zdjęć


Wczytywanie zawartości...

Wczytywanie zawartości...

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies i wykorzystujemy local storage. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących przechowywania danych w przeglądarce oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażasz zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

OK. Zamknij