Popularny: 1800 odsłonInformacje14 maja, 10:34,

Andrzej Osiak pozostaje prezesem gostynińskiego ZNP

Andrzej Osiak pozostaje prezesem gostynińskiego ZNP

W minioną sobotę (11 maja br.) odbyło się głosowanie nad wyborem nowego Zarządu oraz Prezesa Gostynińskiego Związku Nauczycielstwa Polskiego na kadencję 2019-2024.


Udostępnij 15
Wybrany ponownie w sobotę prezes kieruje gostynińskim ZNP od 2014 roku


Prezesem na kolejne 5 lat pozostanie Andrzej Osiak. Wybrany w sobotę prezes kieruje gostynińskim ZNP od 2014 roku. Wcześniej przez 13 lat prezesem był Stanisław Durma.

Zarząd ZNP w Gostyninie w latach 2019 – 2024 tworzyć będą: Adamska Barbara, Bartosiak Joanna, Bewicz Urszula, Boguszewska Lilla, Chromniak Maria, Durmaj Marta, Gajdecka Beata, Grabarczyk Iwona, Kowalska Mariola, Królikowski Zbigniew, Latoszek Andrzej, Milczarek Beata, Milewska Grażyna, Różycka-Lińska Ilona, Studziński Jacek, Szczęsny Leszek, Wernik Edyta.

 

autor/źródło: ralf

Napisz komentarz

Popularny: 1500 odsłonInformacje14 maja, 09:57,

Apel małej dziewczynki: Uwaga. Nie śmiecić lasu, bo to dom zwierząt

Apel małej dziewczynki: Uwaga. Nie śmiecić lasu, bo to dom zwierząt

Nasza redakcja otrzymała zdjęcia oryginalnego sposobu o apel o nie zaśmiecanie lasu. Zdjęcie wykonano w pobliżu Osady Drzewce w Gminie Gostynin.


Udostępnij 331
Co ciekawe - apel poskutkował

Na drzewie przy leśnej drodze w okolicy Skrzan i Osady Drzewce i zawieszono na drzewie apel małej dziewczynki „Uwaga. Nie śmiecić lasu, bo to dom zwierząt” i rysunek. Jak relacjonują okoliczni mieszkańcy, apel poskutkował.

autor/źródło: Piotr Mrówka

Napisz komentarz

Komentarze

Marzena, 14 maja
Nie na długo poskutkował, niestety. Przy jednej z dróg odchodzących od drzewa, na którym znalazł się ten mądry apel dziecka, już po tygodniu pojawiły się śmieci, po nocnych leśnych imprezowiczach, kochankach, a na pewno brudasach. Niestety.

Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie