Popularny: 1200 odsłonInformacje30 marca 2016, 10:47,

Artyści z "Mam talent" wystąpią w MCK dla Frania

Artyści z "Mam talent" wystąpią w MCK dla Frania


Już 2 kwietnia, w sobotę w Miejskim Centrum Kultury w Gostyninie zapraszamy Was na niesamowite wydarzenie! Artyści z programu "Mam talent" wyKtóż z nas, niezależnie od wieku, nie tęskni za odrobiną magii w codziennym życiu? Maciej Kozłowski - Iluzjonista Komik Showman sprawi, że te marzenia staną się rzeczywistością. Pokazy magii, okraszone sporą dozą humoru to gwarancja udanej zabawy. Realizowane pokazy iluzji sprawią, że uwierzycie w niemożliwe, a Wasza wiara w naukę i zdrowy rozsądek zostanie wystawiona na ciężką próbę... Iluzjonista Maciej Kozłowski oferuje profesjonalne pokazy sztuki iluzjonistycznej, wypełnione klasycznymi, ale także autorskimi sztuczkami, które na długo zapadną wszystkim w pamięć.

Kolejnym naszym gościem będzie Dżodżo Radek Drozdowicz, który zajmuje się układaniem kostki Rubika oraz innych jej odmian na czas. Nazywane jest to speedcubingiem. Radek posiada także złoty medal w kategorii układania kostki bez patrzenia, oraz najszybsze na świecie ułożenie kostki 10x10 jedną ręką.

Pamiętajcie o najważniejszym! Dochód ze sprzedaży biletów oraz innych atrakcji zostanie przekazany na pomoc dla Frania Wojtalewicza.

Liczba miejsc na występ ograniczona - 390 miejsc w sali kinowej.
Rząd I 19 miejsc - cena biletu 50zł
Rząd II i III 39 miejsc - cena biletu 40zł
Pozostałe 332 miejsca - 15zł
Dzieci do lat 3 wstęp gratis - jedyny warunek to siedzenie na kolanach rodzica lub opiekuna podczas występu.
Bilety do nabycia od środy 30.marca

 

autor/źródło: ralf

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie