InformacjeArtykuł partnerskiMateriał reklamowy

Bogata biblioteka filmowa na zawołanie


UdostępnijTo zainteresuje Twoich znajomych!

artykuł partnerski

Brakuje ci pomysłu na rodzinne popołudnie lub wieczór? Dobry film to gwarancja miło spędzonego czasu i rozrywki na najwyższym poziomie dla dzieci oraz dorosłych. Popularne produkcje to nie tylko doskonałe kreacje hollywoodzkich aktorów, lecz także historie, które na długo zapadają w pamięć. Sprawdź nasz ranking i ciesz się doskonałą rozrywką!


Charlie

Film stworzony na podstawie bestsellerowej powieści, w Polsce znanej pod tym samym tytułem. To inteligentna opowieść o inności i pierwszym uczuciu na tle małych dramatów, ale też życiowych decyzji. Głównym bohaterem jest nieśmiały i zamknięty w sobie Charlie, który zaczyna naukę w liceum. Historia jego nastoletniego życia naznaczona jest samobójstwem przyjaciela, po którym chłopak próbuje odzyskać kruchą równowagę. Pierwsze sceny filmu pokazują trudności z zaadaptowaniem się w nowym środowisku. W jego otoczeniu szybko pojawiają się jednak osoby, które pomogą mu pokonać tragedię. Całość zrealizowana z dużą wrażliwością i smakiem, które wyróżniają ją na tle podobnych historii.

 

Hachiko

To remake japońskiego filmu z 1987 r. opartego na prawdziwej historii psa o tym samym imieniu. Opowieść o przyjaźni i wierności w gwiazdorskiej obsadzie. Profesor muzyki, Parker Wilson, znajduje na stacji kolejowej psa rasy Akita, który bardzo szybko przywiązuje się do nowego właściciela. Zwierzę codziennie odprowadza go na stację kolejową i czeka tam na jego powrót. Mieszkańcy miasteczka szybko dostrzegają wyjątkową więź między profesorem a zwierzakiem. Kiedy mężczyzna umiera, pies nie przestaje na niego czekać. Piękna, ponadczasowa historia o przywiązaniu i miłości. Koniecznie trzeba obejrzeć!

 

Nietykalni

Kolejny film o przyjaźni, która nie zna ograniczeń. To również historia oparta na faktach. Choć porusza trudne tematy, jest pełna ciepła i ogromnego humoru. Film opowiada o przyjaźni sparaliżowanego milionera i chłopaka z przedmieścia, których różni wszystko. Zetknięcie dwóch światów powoduje lawinę nieprzewidzianych sytuacji. Filmem zachwyciły się miliony osób na całym świecie. Nie można przeoczyć!

 

Siedem minut po północy

Opowieść o chłopcu, który mieszka z ciężko chorą mamą, ma problemy w szkole i w relacjach z rówieśnikami. Chłopak ucieka w wyimaginowany świat, stwarzając w wyobraźni potwora, który mógłby mu pomóc z przytłaczającymi problemami. Fabuła filmu jest pełna snów, symboliki i alegorii, nadających głębszy sens zastanej sytuacji. Trzyma w napięciu od początku do ostatnich scen!

 

Oglądaj filmy tuż po premierze kinowej bez wychodzenia z domu

Aby mieć stały dostęp do najlepszych hollywoodzkich produkcji, warto zastanowić się nad założeniem telewizji kablowej. Bogactwo kanałów tematycznych sprawi, że każdy członek rodziny znajdzie coś dla siebie. UPC oferta z Canal+ proponuje swoim klientom pakiety zawierające m.in. Canal+ na życzenie, a w nim filmy, seriale i programy telewizyjne dostępne natychmiast, bez czekania i reklam, 24h na dobę, 7 dni w tygodniu. Wybierając tego operatora, będziesz mógł oglądać głośne produkcje tuż po ich premierze kinowej! Dodatkowo kanały sportowe, serialowe czy familijne zapewnią doskonały relaks po ciężkim dniu w pracy. Wszystko w najwyższej jakości obrazu i dźwięku. Ciesz się rozrywką na najwyższym poziomie, oglądając ulubione filmy i programy!

Tematy:artykuł partnerski

Sprawdź też: Kuchnia polska GostyninMasażysta GostyninPub Gostynin

Czytaj także:

Komentarze


Dodaj komentarzNikogo nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, nie łam prawa.
Polecane dla Ciebie

Galerie zdjęć


Policja szukała pijanego nastolatka. Chłopak wymknął się z rodzinnego przyjęcia
Policja szukała pijanego nastolatka. Chłopak wymknął się z rodzinnego przyjęcia
Policja szukała pijanego nastolatka. Chłopak wymknął się z rodzinnego przyjęcia

Bezpieczeństwo i prywatność

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy środki zwiększające bezpieczeństwo Twoich danych osobowych oraz wykorzystujemy pliki cookies i local storage.

W ramach serwisu wspólnie z naszymi partnerami wykorzystujemy także technologie profilowania reklam.

Szczegółowe informacje na temat zarządzania Twoją prywatością:

Polityka Prywatności
Polityka Cookies

Zostałem poinformowany. Zamknij