Popularny: 1400 odsłonInformacje6 listopada 2018, 14:48,

Szukasz klubu fitness? Onyx Gym to najlepszy wybór!

Szukasz klubu fitness? Onyx Gym to najlepszy wybór!

Onyx Gym to funkcjonujący od roku kameralny, nowoczesny klub fitness.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij
Klub jest stworzony dla wszystkich, którzy cenią sobie zdrowy tryb życia

Klub stawia na profesjonalną obsługę klienta, trening personalny i budowanie społeczności. Wyposażony przez TOP-GYM w maszyny amerykańskich prestiżowych marek: cardio Life Fitness oraz siłowe Hammer Strength.

"Nasz klub podzielony jest na 4 strefy: cardio, wolnych ciężarów, maszyn siłowych i strefę funkcjonalną (...) Klub jest stworzony dla wszystkich, którzy cenią sobie zdrowy tryb życia" - twierdzi Martyna Chmielecka właściciel Onyx Gym.

Siłownia Onyx GYM

Dybanka 2, 09-500 Gostynin, tel. +48 516-516-566

http://www.onyxgym.pl/

 

autor/źródło: ralf

Napisz komentarz

Popularny: 1400 odsłonInformacje6 listopada 2018, 13:59,

Trwa montaż wiat przystankowych

Jesień w pełni, a niebawem zima. Te pory roku z pewnością są zmorą osób, które w deszczu i śniegu często musiały wystawać na przystankach autobusowych. Niedługo oczekiwanie na komunikację miejską będzie bardziej komfortowe za sprawą wiat przystankowych. Obecnie trwa ich montaż.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij
Zadanie zostało wpisane do budżetu na wniosek radnych

Zadanie zostało wpisane do budżetu na wniosek radnych dobiegającej do końca kadencji. Obecnie trwa montaż wiat na ulicach: Wojska Polskiego, Targowej oraz Popiełuszki.

"Wnioski IdG w realizacji. Od początku roku zabiegaliśmy o zakup i montaż wiat przystankowych. Udało się" - komentuje Agnieszka Korajczyk-Szyperska Przewodnicząca Zarządu Inicjatywy dla Gostynina.

Przypomnijmy, że pod koniec 2016 roku, również na wniosek radnych  z IdG wymieniono wiatę na ul. 18 stycznia, a także ustawiono na ul. 3 Maja i Kowalskiej.

autor/źródło: ralf

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie