InformacjeGorący temat (1800 odsłon)

"Dobra zmiana" dla kogo? Jasiński w PKN Orlen zarobił miliony


UdostępnijTo zainteresuje Twoich znajomych!

Wojciech Jasiński PKN Orlen zarobki

Odwołany w lutym ze stanowiska prezesa PKN Orlen Wojciech Jasiński w trakcie swej prezesury zarobił blisko 4 miliony złotych - podaje serwis Money.pl.


Stanowisko kierownicze w koncernie paliwowym Jasiński objął po wyborach parlamentarnych w 2015 roku, w których startował listy Prawa i Sprawiedliwości. W grudniu 2015 roku zrzekł się mandatu polskiego i zajął fotel prezesa PKN Orlen.

"Mimo że Jasiński poszedł do Orlenu jako wyznaczony przez partię polityk, a nie ściągnięty z rynku, ścigany przez "łowców głów" menedżer, warunki, na jakich został zatrudniony, były typowo rynkowe" - informuje Money.pl.

W roku 2016 Wojciech Jasiński zarobił 1,5 mln złotych, w kolejnym 2017 roku 1,22 mln złotych. Do wypłaty została jeszcze w tym roku premia o wartości 1,17 mln złotych. Po doliczeniu premii zarobek byłego prezesa PKN Orlen wyniesie blisko 4 miliony złotych, co daje około 330 000 złotych brutto miesięcznie.

Źródło: Money.pl

Tematy:Wojciech JasińskiPKN Orlenzarobki

Sprawdź też: Naleśniki GostyninElektryka samochodowa GostyninKancelaria notarialna Gostynin

Komentarze


  • Możecie pisać o PO ale takiej obłudy nie było, doradca Tuska w 1 dzień po powołaniu musiał rezygnować z stołka w zarządzie Orlenu. A tu Jasiński, family Czarneckiego, family Jakiego, family Ziobry itd, porozsadzane po spółkach i grube tysiące do kieszeni. Szło się z hasłami dobrej zmiany a wyszło grabie grabią do siebie

  • Wątpie zeby PO wygrało oni ta Polskę w bagno zapedzili .Swoje kieszenie nabijali a ludzi mieli gdzieś .

  • Hasło wyborcze pana Jasińskiego brzmiało " Praca nie obietnice '' Zapomniał tylko powiedzieć dla kogo ta praca. Po wyborach zapomniał o Gostyninie !!!

Dodaj komentarzNikogo nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, nie łam prawa.
Polecane dla Ciebie

Galerie zdjęć


MOPS bez informatyka
MOPS bez informatyka
MOPS bez informatyka

Bezpieczeństwo i prywatność

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy środki zwiększające bezpieczeństwo Twoich danych osobowych oraz wykorzystujemy pliki cookies i local storage.

W ramach serwisu wspólnie z naszymi partnerami wykorzystujemy także technologie profilowania reklam.

Szczegółowe informacje na temat zarządzania Twoją prywatością:

Polityka Prywatności
Polityka Cookies

Zostałem poinformowany. Zamknij