Popularny: 1100 odsłonInformacje5 kwietnia 2019, 11:37,

Dzieci trafiły na komendę policji


Udostępnij 26
Zaciekawione zadawały dużo pytań

W tym tygodniu gości specjalnymi gostynińskiej policji byli najmłodsi ze Szkoły Podstawowej w Sokołowie i Nowym Duninowie. Dzieci zapoznały się z pomieszczeniami oraz poznały bliżej pracę policjantów. Jak się okazało wśród odwiedzających jest wielu kandydatów na przyszłych funkcjonariuszy!Podczas ostatnich dwóch dni mury gostynińskiej policji odwiedzili uczniowie szkół z Sokołowa i Nowego Duninowa. Policjanci oprowadzili grupę blisko 60 dzieci po komendzie pokazując jak wygląda ich codzienna służba. Poznały Oficera Dyżurnego, a także policjanta pełniącego służbę w pomieszczeniach dla osób zatrzymanych.

Maluchy miały też okazję zobaczyć policyjny radiowóz, który cieszył się sporym zainteresowaniem. Dzieciaki z chęcią wsiadały do pojazdu, wyobrażając sobie siebie w roli policjantów. Najmłodsi byli bardzo ciekawi tego wszystkiego co dla nich przygotowali funkcjonariusze.

Chętnie zadawali pytania spotykając się po raz pierwszy z wieloma nowymi, nieznanymi dotąd dla nich rzeczami. Każde spotkanie z dziećmi wnosiło dużo radości oraz uśmiechu.

Obejrzyj zdjęcia

autor/źródło: KPP Gostynin

Napisz komentarz

Komentarze

2016, 5 kwietnia 2019
Co przeskrobały dzieciaki że trafiły do aresztu? Złożyły wizytę, odwiedziły posterunek ale trafiły? To zamierzony tytuł z poczuciem humoru jak myślę.?
Dodaj ogłoszenie