Dzieci trafiły na komendę policji
W tym tygodniu gości specjalnymi gostynińskiej policji byli najmłodsi ze Szkoły Podstawowej w Sokołowie i Nowym Duninowie. Dzieci zapoznały się z pomieszczeniami oraz poznały bliżej pracę policjantów. Jak się okazało wśród odwiedzających jest wielu kandydatów na przyszłych funkcjonariuszy!
Podczas ostatnich dwóch dni mury gostynińskiej policji odwiedzili uczniowie szkół z Sokołowa i Nowego Duninowa. Policjanci oprowadzili grupę blisko 60 dzieci po komendzie pokazując jak wygląda ich codzienna służba. Poznały Oficera Dyżurnego, a także policjanta pełniącego służbę w pomieszczeniach dla osób zatrzymanych.
Maluchy miały też okazję zobaczyć policyjny radiowóz, który cieszył się sporym zainteresowaniem. Dzieciaki z chęcią wsiadały do pojazdu, wyobrażając sobie siebie w roli policjantów. Najmłodsi byli bardzo ciekawi tego wszystkiego co dla nich przygotowali funkcjonariusze.
Chętnie zadawali pytania spotykając się po raz pierwszy z wieloma nowymi, nieznanymi dotąd dla nich rzeczami. Każde spotkanie z dziećmi wnosiło dużo radości oraz uśmiechu.
Obejrzyj zdjęcia
Podobało Ci się? Udostępnij!
![Dzieci trafiły na komendę policji [ZDJĘCIA]](https://static.gostynin.info/site/assets/files/146151/id-mdygm-gostynin-dzieci-trafily-na.jpg)








