Popularny: 1100 odsłonInformacje31 marca, 14:54,

Gdzie te termy?! Mieszkańcy protestują

Gdzie te termy?! Mieszkańcy protestują

Po dłuższej przerwie klub satyryczny Balon na Hel zaprasza na przedświąteczną porcję humoru

"Mamy tego dość! Chcemy term! Pragniemy kąpać się w gorących źródłach!" - takie okrzyki można było usłyszeć na gostynińskich łąkach termalnych, gdzie kilkuset mieszkańców Gostynina zebrało się w niedzielę po sumie, aby zaprotestować przeciwko stagnacji i braku działania władz miasta w kwestii budowy narodowego ośrodka termalnego.Dziwnym trafem protest wsparła i zasiliła również grupa Eskimosów w garniturach poszukujących pracy w naszym mieście. Sfrustrowani niekończącym się oczekiwaniem Gostyninianie postanowili wziąć sprawy w swoje ręce.

Jak widać na załączonym obrazku, jeden ze śmiałków podjął nawet próbę odkorkowania odwiertu, aby dostać się do źródła i poczuć jego niezwykłą moc. Niestety nie udało się, korek nawet nie drgnął, mimo że dołączyła do niego cała armia rąk, która siłowała się jak dziadek z babcią, wnuczkiem i Mruczkiem w kultowym wierszu "Rzepka" Tuwima. Co więcej, ni z gruszki, ni z pietruszki, przyłączył się do nich dwukrotnie niepokonany Marcin Najman, który przybył na zaległe bierzmowanie do kolegi z wojska.

Niestety nawet jego marsjańska siła nie pomogła, pomimo tego że wcześniej z powodzeniem otwierał korki od szampana. Protestujący nie poddają się jednak. Zakasali ciasne dżinsowe nogawki i już zapowiedzieli, że powrócą z dmuchanym basenem i szlifierką, aby dokończyć dzieła i uwolnić gorące źródła jak dżina z butelki. Oby się udało!

autor/źródło: WP

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Komentarze

Podpis, 7 kwietnia
Proszę tam zbudować pomnik wodza większy niż Jezusa w Świebodzinie. To będzie pomnik na miarę naszych czasów. Rzesze wiernych będą przybywać na pielgrzymki.
Dodaj ogłoszenie