Popularny: 2400 odsłonInformacje14 stycznia, 07:41,

Gostynin Team wygrywa turniej siatków z okazji 27. Finału WOŚP

W niedzielę, 13 stycznia 2019 r. w hali MOSiR Gostynin rozegrano halowy turniej siatkówki z okazji 27. Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.


Udostępnij 33
W finale Gostynin Team pokonał zespół Kolorowe Motylki Toruń 2:1


Najlepsi okazali się gospodarze, zespół Gostynin Team, w składzie Mateusz Banasiak, Arkadiusz Zaremba, Sebastian Rędzikowski, Marcin Liberadzki, Kamil Waszkowski, Szymon Musiał, Tomasz Jaśkiewicz i Jakub Zawalich. W finale Gostynin Team pokonał zespół Kolorowe Motylki Toruń 2:1.

Nad sprawnym przebiegiem zawodów czuwali sędziowie Robert Czerwiiński i Arkadiusz Jędrzejewski. Zawody zorganizował Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gostyninie.

Przeczytaj też: Dla WOŚP będą grali do końca świata i jeden dzień dłużej [ZDJĘCIA]

WYNIKI:

1. Gostynin Team

2. Kolorowe Motylki Toruń

3. Lider Szczawin Kościelny

4. Borówka Krojczyn

5-8 Gostynińskie Centrum Edukacyjne, Volley Team Żychlin, Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej Gostynin.

 

autor/źródło: Piotr Mrówka

Napisz komentarz

Popularny: 2600 odsłonInformacje14 stycznia, 07:17,

107 osób wzięło udział w pierwszej, gostynińskiej „Wielkiej Ściskawie”

Po raz pierwszy w czasie Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Gostyninie zorganizowany był konkurs „Wielka Ściskawa”. Zabawa odbyła się podczas 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która 13 stycznia 2019 r. odbyła się w Hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.


Udostępnij 22
Miasto, które pobije rekord otrzyma nagrodę

Podczas tegorocznego, 27. Finału WOŚP, do zabawy, zainaugurowanej w Toruniu, dołączyły też inne polskie miasta. „Wielka Ściskawa”, obok układania puzzli i składania puszek na czas, była jedną z konkurencji turnieju miast. „Wielka Ściskawa” polega na zgromadzeniu jak największej ilości osób na wyznaczonym sercu, o powierzchni 60 metrów kwadratowych a zabawa zorganizowana została w przerwie trwającego Turnieju Siatkówki.

Stawka była wysoka – miasto, które najlepiej poradziło sobie w każdej z nich, otrzyma 50 tys. złotych w sprzęcie, który Fundacja WOŚP przekaże do wybranej placówki medycznej wskazanej przez sztab. Oznacza to, że wygrywając we wszystkich konkurencjach, można nawet wygrać sprzęt o wartości 150 tysięcy złotych.

Przeczytaj też: Dla WOŚP będą grali do końca świata i jeden dzień dłużej [ZDJĘCIA]

Organizatorami „Wielkiej Ściskawy” byli szefowa sztabu WOŚP w Gostyninie Agnieszka Bartosiak oraz Jacek Dutkiewicz, Magdalena Dutkiewicz-Petz, Artur Szulwach, Piotr Mrówka wraz z pracownikami Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gostyninie.

Organizatorzy składają serdeczne podziękowania, dla wszystkich, którzy przybyli na pierwszą gostynińską „Wielką Ściskawę”.

autor/źródło: Piotr Mrówka

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie