Informacje 9 października 2018, 11:01,

"Gramy dla Alicji" - Turniej charytatywny halowej piłki nożnej

W imieniu organizatorów zapraszamy w dniu 14 sierpnia (niedziela) od godziny 10.00 do hali sportowej MOSiR przy ul. Kutnowskiej na Turniej charytatywny halowej piłki nożnej.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij
Weź udział, przyjdź, kibicuj, pomóż


Podczas trwania turnieju odbędzie się także licytacja pamiątek i gadżetów sportowych, kiermasz ciast, konkursy piłkarskie z nagrodami, mecz towarzyski najmłodszych adeptów piłki nożnej MKS "Mazur" Gostynin.

Zebrane przez drużyny kwoty wpisowego zostaną przeznaczone na pomoc w leczeniu i rehabilitacji Alicji.

Organizatorzy zwracają się z prośbą: weź udział, przyjdź, kibicuj, pomóż!


Napisz komentarz

Informacje 9 października 2018, 10:53,

Autostop, autostop… wsiadaj, bracie, dalej, hop. Stare przeboje w Sannickim Pałacu

W pierwszą październikową sobotę w pałącu w Sannikach odbył się koncert z okazji Dnia Seniora. Na scenie zaprezentował się zespół wokalno-aktorski „Sonanto”.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij
Muzyczna podróż

Jest to grupa składająca się z wokalistów, aktorów i instrumentalistów, którzy ukończyli najlepsze szkoły muzyczne w kraju. Występują w różnym składzie, a w Sannikach zagrali i zaśpiewali znane przeboje sprzed lat: wokal – Aleksandra Matryba i Katarzyna Andryszko, fortepian – Jacek Kwiatkowski, oprawa – Paweł Krasowski.

Obydwa koncerty cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Królowały piosenki największych gwiazd polskiej estrady lat 50., 60. i 70. – Nataszy Zylskiej, Karin Stanek, Katarzyny Sobczyk, Heleny Majdaniec, Wioletty Villas, Piotra Szczepanika i wielu innych… Znane wszystkim „Walc Embarras”, „Rudy rydz”, „Sing sing” czy „Zapomniałam” zachwycił słuchaczy i wprowadził w wyjątkowy nastrój.

Seniorzy pięknie włączali się w śpiew z artystami, a brawom i zachwytom nie było końca. 


Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie