Popularny: 3500 odsłonInformacje2 kwietnia, 07:16,

Grożąc kobiecie nożem zmusił ją do oddania kosztowności

Grożąc kobiecie nożem zmusił ją do oddania kosztowności

Udostępnij 22
Nawet we własnym domu nie można czuć się bezpiecznie

Do 12 lat pozbawienia wolności grozi 46-letniemu mieszkańcowi powiatu gostynińskiego, który używając noża i przemocy zmusił kobietę do oddania wartościowych rzeczy, uszkodził też jej telefon komórkowy. Jednak szybkie i skuteczne działanie gostynińskich policjantów doprowadziło do zatrzymania mężczyzny już chwilę po otrzymanym zgłoszeniu.



Do zdarzenia doszło późnym wieczorem w minioną sobotę. Cała sytuacja miała miejsce w jednym z mieszkań na terenie Gostynina. Nietrzeźwy mężczyzna wszedł do mieszkania znanej mu z widzenia kobiety, zagroził jej używając noża i przemocy zmuszając tym samym do oddania wartościowe rzeczy. Tym sposobem ukradł biżuterię. Na dodatek uszkodził też telefon komórkowy należący do kobiety.

Przerażona kobieta  szybko o wszystkim zawiadomiła służby. Policjanci od razu zajęli się ta sprawą i dzięki ich szybkiemu i profesjonalnemu działaniu już chwilę po zdarzeniu 46-latek był w rękach mundurowych.

Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. W chwili zatrzymania miał ponad promil alkoholu w organizmie. Następnego dnia policjanci przedstawili 46-latkowi zarzut rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Wobec zatrzymanego Sąd Rejonowy w Gostyninie zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres dwóch miesięcy. Teraz grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności.

autor/źródło: KPP w Gostyninie

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie