Popularny: 4900 odsłonInformacje23 marca, 20:35,

Koronawirus coraz bliżej Gostynina. Trwają lokalne zbiórki pomocy medycznych

Koronawirus coraz bliżej Gostynina. Trwają lokalne zbiórki pomocy medycznych

Udostępnij 166
Gostynińscy kibice Wisły Płock apelują o przekazanie maseczek, rękawiczek, środków do dezynfekcji

W poniedziałek (23 marca br.) liczba zakażonych koronawirusem wzrosła w Polsce do 692. Pierwsze przypadki zostały już potwierdzone także w sąsiednich powiatach niedaleko Gostynina.Aby wspomóc służby medyczne w walce z ze zbliżającą się do Gostynina epidemią została zorganizowana internetowa zbiórka pieniędzy na zakup m.in.: przyłbic i maseczek dla gostynińskich medyków.

"Drodzy moi znajomi i nieznajomi, zrzutka powstała żeby wesprzeć gostynińskie pogotowie ratunkowe, ale również naszych lekarzy, pielęgniarki, personel medyczny. Brakuje przyłbic, maseczek, gogli, kombinezonów. Zebrane pieniądze wykorzystane będą na zakup ww. środków oraz materiałów do szycia maseczek. Liczy się każda złotówka" - informują organizatorzy zbiórki.

Link do zbiórki:  https://zrzutka.pl/mdjjsp

Zbiórkę zorganizowali również gostynińscy kibice Wisły Płock:

Witamy!!! Jako Gostynińscy Nafciarze zwracamy się z prośbą o wsparcie Naszej zbiórki rzeczy dla szpitala i pogotowia w Plocku!!!! Jak wiecie ten syf wirus dotarł i do Naszych rejonów, ale my się nie poddajemy i pomagamy!!!! Chcemy teraz zrobić drugą zbiórkę!!!

Rzeczy które potrzeba: rękawiczki, maseczki, kombinezony, mydła w płynie, płyny do naczyń, papier do drukarek, ręczniki papierowe, chusteczki do dezynfekcji, mleczko do szorowania, ściereczki do mycia, okulary ochronne, czysta pościel, koce (mogą być używane), mopy materiałowe z kieszeniami

Z rzeczy jednorazowych: talerze, sztućce, kubki, fartuchy jednorazowe

Jeśli ktoś jest chętny pomoc prosimy o kontakt na Fb do:Adrian Matusiak, Dominik Matusiak, Kacper Bartosiak Adam Jóźwiak!!!!
Po wszystkie rzeczy które zbierzecie podjedziemy planowany kurs do Płocka jest na piątek więc do czwartku bd zbierać!!!! STOP KORONAWIRUSIE!!!! POMAGAMY!!!

autor/źródło: ralf

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie