Popularny: 1000 odsłonInformacje24 marca, 10:11,

Informacje w sprawie organizacji pracy w Starostwie Powiatowym w Gostyninie

Informacje w sprawie organizacji pracy w Starostwie Powiatowym w Gostyninie

Udostępnij 14
Komunikat Starosty Gostynińskiego

Komunikat Starosty Gostynińskiego w sprawie wprowadzenia ograniczeń w usługach świadczonych przez Starostwo Powiatowe w Gostyninie w związku z zapobieganiem potencjalnym zarażeniom koronawirusem SARS-CoV-2 wywołującym COVID-19 .Mając na względzie zalecenia Głównego Inspektoratu Sanitarnego odnośnie przeciwdziałania możliwości rozprzestrzeniania się koronawirusa SARS-CoV-2 oraz wprowadzeniem na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii, o którym mowa w § 1 Rozporządzenia Ministra Zdrowia z 20 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii (Dz. U. z 2020 r. poz. 491) w trosce o zdrowie obsługiwanych mieszkańców i pracowników, wprowadza się ograniczenia:

od dnia 24 marca 2020 r. do dnia odwołania stanu epidemii 

w usługach świadczonych przez Starostwo Powiatowe w Gostyninie polegające na zawieszeniu bezpośredniej obsługi klientów w budynkach Starostwa przy ul. Dmowskiego 13, ul. 3-go Maja 43b i budynku przy ul. Polnej 16a.

Wszelkie dokumenty i wnioski kierowane do Starosty Gostynińskiego, Rady Powiatu Gostynińskiego, Zarządu Powiatu Gostynińskiego oraz Starostwa Powiatowego w Gostyninie należy składać wyłącznie przy użyciu środków porozumiewania sig na odległość za pośrednictwem m.in.:

1) elektronicznej skrzynki podawczej - e-PUAP,
2) poczty tradycyjnej,
3) w formie elektronicznej na email lub telefonicznie. 

Za zaistniałe utrudnienia przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość. 

autor/źródło: Powiat Gostyniński

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie