zapytaj o reklamę w tym miejscu
InformacjeGorący temat (3300 odsłon)

Kolejne zalanie siedziby „Przystań Życia.“ Prezes nie przebiera w słowach


UdostępnijTo zainteresuje Twoich znajomych!

Przystań Życia

Wiele gorzkich słów popłynęło z ust prezesa Stowarzyszenia Abstynenckich Rodzin „Przystań Życia“ Jacka Tomczaka po wczorajszych ulewach, w wyniku których została zalana siedziba stowarzyszenia. „WODA ZALEWA CAŁY SPRZĘT MOŻE SIĘ KTOŚ W KOŃCU ZA TO WEŹMIE !!!“ pisał na portalu społecznościowym.


„Przystań Życia“ funkcjonuje już 30 lat. Od 4 lat jej siedziba zlokalizowana jest na ulicy Targowej 5A i jak mówi Jacek Tomczak problem z zalewaniem występował niemal od samego początku. Poprzednie nastąpiło 18 sierpnia tego roku. „Całe biuro nam zalało, kolumny, komputer, wszystko. Zalało nawet sufit. Gdy włączamy światło w łazience to wybijają bezpieczniki, a to zagraża życiu„ - żali się prezes.

„Gdy są większe deszcze to mam wszystko zalane. wilgoć mi zżera praktycznie wszystko.“ - dodaje. Pomimo zgłoszenia problemu do MTBS, od sierpnia nikt ze spółki nie zainteresował się trudną sytuacją stowarzyszenia. „Odbiory techniczne były, więc ktoś tu powinien być z Urzędu Miasta i się przyjrzeć“ - argumentuje prezes.

Jacek Tomczak rozwiązanie problemu widzi w zmianie lokalu. Tu jednak pojawia się kolejny kłopot, ponieważ koszty najmu innej siedziby przekraczają możliwości finansowe stowarzyszenia.

„Jeżeli znajduje się lokal partii PiS na 3 Maja i partia płaci 600 PLN za użytkowanie lokalu, a organizacji takiej jak nasza zaproponowano 1000 PLN, to z czego mielibyśmy płacić? My utrzymujemy się ze składek po 6 pln, a mamy tylko 25 członków„ - grzmi prezes.
„Jeżeli by byli odpowiedni ludzie, którzy podchodzą inaczej do organizacji pozarządowej, to coś by zrobili w naszym kierunku, aby jakiś lokal znaleźć“ - kwituje Tomczak.

 

 

Tematy:Przystań Życia

Sprawdź też: Masażysta GostyninZabiegi kosmetyczne GostyninFizjoterapeuci, rehabilitacja Gostynin

Komentarze


  • Stowarzyszenie funkcjonuje 30 lat i o całe 30 za dużo jest tak to potrzebne jak dziura w moście a jak tam tak żle to kupcie sobie działkę i pobudujcie wille z basenem a nie wszystko wam tylko dawać.

  • Ale jaja to doktor Materka jak zakładał klub nie był utrzciwy i pracowity i chlał?

  • Jeśli zalewał siebie ,to nie robi tego od 20 lat i pracuje na rzecz innych ludzi. Jurek ciebie złość zalewa,wyluzuj bo cię rozsadzi.

Dodaj komentarzNikogo nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, nie łam prawa.
Polecane dla Ciebie

Popularne artykuły


1
X Gminne Dożynki Ekologiczne w Sierakówku [ZDJĘCIA]
dodano: 11 września 2017, 6600 odsłon
2
Wypadek w Nowych Rumunkach
dodano: 11 września 2017, 5900 odsłon
3
Prognoza pogody - 11 września
dodano: 11 września 2017, 3600 odsłon
4
Rodzinne zmagania na Orliku [ZDJĘCIA]
dodano: 10 września 2017, 3500 odsłon
5
zapytaj o reklamę w tym miejscu

Galerie zdjęć


Zwoleń-Team ogłasza nabór do sekcji wrotkarskiej
Zwoleń-Team ogłasza nabór do sekcji wrotkarskiej
Zwoleń-Team ogłasza nabór do sekcji wrotkarskiej

Bezpieczeństwo i prywatność

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy środki zwiększające bezpieczeństwo Twoich danych osobowych oraz wykorzystujemy pliki cookies i local storage.

W ramach serwisu wspólnie z naszymi partnerami wykorzystujemy także technologie profilowania reklam.

Szczegółowe informacje na temat zarządzania Twoją prywatością:

Polityka Prywatności
Polityka Cookies

Zostałem poinformowany. Zamknij