Wczytywanie zawartości

Informacje Gorący temat (czytany 3200 razy)

Kolejne zalanie siedziby „Przystań Życia.“ Prezes nie przebiera w słowach


Przystań Życia

Wiele gorzkich słów popłynęło z ust prezesa Stowarzyszenia Abstynenckich Rodzin „Przystań Życia“ Jacka Tomczaka po wczorajszych ulewach, w wyniku których została zalana siedziba stowarzyszenia. „WODA ZALEWA CAŁY SPRZĘT MOŻE SIĘ KTOŚ W KOŃCU ZA TO WEŹMIE !!!“ pisał na portalu społecznościowym.


Wczytywanie zawartości...

„Przystań Życia“ funkcjonuje już 30 lat. Od 4 lat jej siedziba zlokalizowana jest na ulicy Targowej 5A i jak mówi Jacek Tomczak problem z zalewaniem występował niemal od samego początku. Poprzednie nastąpiło 18 sierpnia tego roku. „Całe biuro nam zalało, kolumny, komputer, wszystko. Zalało nawet sufit. Gdy włączamy światło w łazience to wybijają bezpieczniki, a to zagraża życiu„ - żali się prezes.

„Gdy są większe deszcze to mam wszystko zalane. wilgoć mi zżera praktycznie wszystko.“ - dodaje. Pomimo zgłoszenia problemu do MTBS, od sierpnia nikt ze spółki nie zainteresował się trudną sytuacją stowarzyszenia. „Odbiory techniczne były, więc ktoś tu powinien być z Urzędu Miasta i się przyjrzeć“ - argumentuje prezes.

Jacek Tomczak rozwiązanie problemu widzi w zmianie lokalu. Tu jednak pojawia się kolejny kłopot, ponieważ koszty najmu innej siedziby przekraczają możliwości finansowe stowarzyszenia.

„Jeżeli znajduje się lokal partii PiS na 3 Maja i partia płaci 600 PLN za użytkowanie lokalu, a organizacji takiej jak nasza zaproponowano 1000 PLN, to z czego mielibyśmy płacić? My utrzymujemy się ze składek po 6 pln, a mamy tylko 25 członków„ - grzmi prezes.
„Jeżeli by byli odpowiedni ludzie, którzy podchodzą inaczej do organizacji pozarządowej, to coś by zrobili w naszym kierunku, aby jakiś lokal znaleźć“ - kwituje Tomczak.

 

 


Tematy: Przystań Życia

Komentarze


  • Stowarzyszenie funkcjonuje 30 lat i o całe 30 za dużo jest tak to potrzebne jak dziura w moście a jak tam tak żle to kupcie sobie działkę i pobudujcie wille z basenem a nie wszystko wam tylko dawać.

  • Ale jaja to doktor Materka jak zakładał klub nie był utrzciwy i pracowity i chlał?

  • Jeśli zalewał siebie ,to nie robi tego od 20 lat i pracuje na rzecz innych ludzi. Jurek ciebie złość zalewa,wyluzuj bo cię rozsadzi.

Weź udział w dyskusji

Wczytywanie zawartości

Polecane dla Ciebie

Wczytywanie zawartości...

Wczytywanie zawartości...

Najnowsze informacje
Informacje od partnerów

Galerie zdjęć


Wczytywanie zawartości...

Wczytywanie zawartości...

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies i wykorzystujemy local storage. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących przechowywania danych w przeglądarce oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażasz zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

OK. Zamknij