Popularny: 3300 odsłonInformacje23 marca, 14:19,

Koronawirus w Płocku. Jest pierwszy zakażony. AKTUALIZACJA

Koronawirus w Płocku. Jest pierwszy zakażony. AKTUALIZACJA

Udostępnij 44
Zakażonym jest młody mężczyzna, który od piątku przebywał na oddziale zakaźnym szpitala wojewódzkiego w Płocku

Badania laboraryjne potwierdziły pierwsze w Płocku zakażenie wirusem SARS-CV-2.Zakażonym jest młody mężczyzna, który od piątku przebywał na oddziale zakaźnym szpitala wojewódzkiego w Płocku - podaje plocka.wyborcza.pl, 

Dyrektor szpitala Stanisław Kwiatkowki zaznacza jednak, że nie ma powodów do zwiększania reżimu sanitarnego, ponieważ pacjent od samego początku pobytu w szpitalu przebywał w izolatce i dalej w niej pozostanie.

AKTUALIZACJA - 23 MARCA 2020 R., GODZINA 16:06

W opublikowanym komunikacie Starosta Sierpecki Mariusz Turalski poinformował, że pacjentem u którego potwierdzono dzisiaj zakażenie koronawirusem jest mieszkaniec powiatu sierpeckiego:

 

 

Zgodnie z aktualną informacją PSSE w Sierpcu na obecną chwilę sytuacja epidemiologiczna w Powiecie Sierpeckim wygląda...

Opublikowany przez Starostwo Powiatowe w Sierpcu Poniedziałek, 23 marca 2020

 

autor/źródło: ralf / foto: pixabay.com

Napisz komentarz

Komentarze

Lopez, 29 marca
Nasi mieszkańcy nic sobie nie robią z zagrożenia oraz konsekwencji tym związanych. Wczoraj można było zauważyć jak zjeżdżają się cale rodziny na grile, spacery czy w odwiedziny. Jestem za wprowadzeniem całkowitej kwarantanny dł wszystkich,aby całkowicie odizolowac społeczeństwo od siebie. Jak widać po przykładzie Chin jest to jedyne słuszne rozwiązanie.
Mieszkanka, 23 marca
Pytanie skąd ten Pan pochodzi?
Dodaj ogłoszenie