Artykuł partnerskiPopularny: 1100 odsłon7 marca 2018, 19:33,

Kosze na Wielkanoc – podaruj pracownikom wyjątkowy upominek na święta!

Kosze na Wielkanoc – podaruj pracownikom wyjątkowy upominek na święta!


Święta Wielkanocy są okazja do rodzinnego świętowania, jednak coraz częściej są również obchodzone w przedsiębiorstwach.


Jak co roku święta Wielkanocy w wielu rodzinach są okazją do wspólnego spędzenia wolnego czasu. Jednak od jakiegoś czasu obserwujemy, że święta te również pojawiają się w rzeczywistości biznesowej. Widać to między innymi po upominkach oferowanych z tej okazji pracownikom – bardzo często wybór pada wtedy na kosze na Wielkanoc, które wypełnione są różnymi pysznościami.

Wielkanoc w firmie najczęściej nie jest obchodzona tak jak Boże Narodzenie. Nie organizuje się wtedy spotkań świątecznych w restauracjach, ale przedsiębiorcy często i tak przekazują swoim pracownikom drobne upominki. Prezenty również wręczane są ważnym klientom oraz kontrahentom przedsiębiorstwa – spełniają one wtedy nie tylko rolę miłego gestu oraz podziękowania, ale również mogą stać się elementem kreowania wizerunku firmy.

 

Kosze upominkowe – doskonałe także na Wielkanoc!

Jednym z najczęściej wybieranych upominków na święta są kosze prezentowe, które można dopasować indywidualnie do różnych okazji, w tym również do Wielkanocy. Takie kosze na Wielkanoc mogą być doskonałym wyborem dla każdej firmy – niezależnie od tego, w jakiej branży działa, a także od tego, komu takie prezenty mają być wręczone.

W koszach wielkanocnych można znaleźć wiele wspaniałych produktów – najczęściej są to słodycze jak cukierki, ciasteczka, praliny, czekolady, ale również inne pyszności, na przykład konfitury, bakalie czy orzechy. W sprzedaży można znaleźć również zestawy z alkoholami – dobrymi winami, whisky, nalewkami czy koniakami.

Aby podkreślić urok świąt wielkanocnych do koszów upominkowych dodaje się również inne produkty, na przykład wielkanocne zajączki z czekolady, pisanki, kurczaczki, sianko czy piórka, które są elementem dekoracji. Wszystkie produkty są umieszczane w ozdobnym opakowaniu, na przykład w wiklinowym koszyku, drewnianej szkatułce, kartonowym pudełku czy dekoracyjnej puszce metalowej. Dzięki temu stanowią idealny pomysł na prezent na święta.

Niektórzy przedsiębiorcy dodają także do koszów na Wielkanoc inne upominki, na przykład gadżety firmowe takie jak artykuły piśmiennicze, kubki, notatniki.

 

Kosze wielkanocne – gotowe czy przygotowane samodzielnie?

Przedsiębiorcy, którzy chcą podarować swoim pracownikom, a także innym osobom kosze na Wielkanoc, mogą zdecydować się na dwa rozwiązania – samodzielne przygotowanie tego rodzaju upominków albo zamówienie ich jako gotowe. Na co warto się zdecydować?

Kosze przygotowane własnoręcznie nie są drogie w wykonaniu, ale musimy pamiętać o tym, że ich skomponowanie może zająć dużo czasu. Należy zamówić nie tylko odpowiednie produkty do prezentu, ale też dekoracyjne opakowanie. To rozwiązanie, które sprawdzi się głównie wtedy, gdy do przygotowania jest mniej koszów upominkowych, na przykład w liczbie do 10 sztuk.

Jeśli jednak przedsiębiorca chce podarować kosze na Wielkanoc większej liczbie osób, warto pomyśleć o zamówieniu ich jako gotowe. To też sprawdzony sposób wtedy, gdy przedsiębiorca nie ma zbyt wiele czasu na szykowanie koszów prezentowych samodzielnie i woli po prostu kupić je od ręki.

Aktualnie działa wiele firm, które zajmują się przygotowywaniem koszów upominkowych na prezenty, w tym także koszów wielkanocnych. Można zakupić je między innymi w firmie Nobilia, która oferuje kosze wielkanocne w wielu wariantach – z dostawą wprost do klienta. 

 

Ile kosztują kosze upominkowe na Wielkanoc?

Ceny związane z przyszykowaniem koszów upominkowych nie są wcale bardzo wysokie – zwykle musimy liczyć się z kosztem od około 50 do 200 złotych w zależności od zawartości kosza. Warto wskazać, że ceny związane z samodzielnym wykonaniem koszów oraz zakupieniem ich jako gotowe są dość podobne.

Zatem kosze na Wielkanoc to doskonały wybór jako upominek świąteczny – można zamówić je nawet teraz w wielu firmach specjalizujących się w ich przygotowywaniu, aby sprawić pracownikom, a także klientom i kontrahentom udany prezent.

autor/źródło: nobilia.pl

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie