Popularny: 1100 odsłon Informacje 19 października 2018, 17:03,

Mateusz Lewandowski: Pierwsze działania i potrzeby na osiedlu Wspólna

Mieszkańcy osiedla Wspólna mogą niedługo cieszyć się dwiema inwestycjami. Otrzymaliśmy potwierdzenie prezesa spółdzielni odnośnie terenu pod budowę siłowni osiedlowej.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij
Środki na inwestycję zamierzamy pozyskać z Budżetu Obywatelskiego


Środki na inwestycję zamierzamy pozyskać z Budżetu Obywatelskiego, dlatego już teraz informuję, że będę zbierał i zachęcał do składania podpisów pod projektem. Im więcej podpisów, tym większe szanse na pozyskanie funduszy. Drugą inwestycją będzie zagospodarowanie pasa zieleni wzdłuż rzeki nad nową drogą łączącą ul. Dybanka z ul. Wspólna. Chcemy stworzyć tam "zielony zakątek" przyjazny mieszkańcom.

W dalszych etapach, po pierwszych konsultacjach z mieszkańcami osiedla, zamierzamy realizować ich potrzeby, m.in. w zakresie modernizacji chodników i postawienia progów zwalniających na ul. Wspólna.

Autorami wspomnianych wyżej projektów są: Sylwia Michalska, Agnieszka Panek, Mateusz Lewandowski i Małgorzata Rędzikowska-Mystkowska

Mateusz Lewandowski


Napisz komentarz

Popularny: 3100 odsłon Informacje 19 października 2018, 16:17,

Podziękowania od Inicjatywy dla Gostynina

Wielkimi krokami dobiega końca kampania wyborcza, a o północy rozpoczyna się cisza wyborcza. Na portalu społecznościowym pojawił się krótki materiał filmowy przypominający ostatnie 4 lata obecnej kadencji. Zapraszamy do obejrzenia.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij
"Dziękujemy Wam bardzo za te 4 lata"

 

✅Dziękujemy Wam bardzo za te 4 lata. Nie było lekko. Za nami dużo pracy i wyrzeczeń ale olbrzymia satysfakcja. Dziękujemy za współpracę. Dziękujemy za wsparcie. ????

Opublikowany przez Agnieszka Korajczyk-Szyperska Piątek, 19 października 2018

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie