Popularny: 2400 odsłonInformacje10 lutego, 22:22,

Nieoficjalnie: Czesław Jaśkiewicz wygrał wybory uzupełniające w Gostyninie

Czesław Jaśkiewicz wygrał dzisiejsze wybory uzupełniające do Rady Miejskiej w Gostyninie.

Udostępnij 13
Mieszkańcy Gostynina wybrali radnego z okręgu 11

O godzinie 21.00 zakończyło się głosowanie, w którym mieszkańcy ulic Wspólnej, Gościnnej, Sąsiedzkiej i Zakładowej wybierali radnego z okręgu 11.

Jak nieoficjalnie dowiedział się nasz portal, Czesław Jaśkiewicz zdobył 104 głosy. Na Cezarego Durmę zagłosowało 95 osób, a na Mateusza Lewandowskiego 64.

autor/źródło: ralf

Napisz komentarz

Popularny: 500 odsłonInformacje10 lutego, 15:36,

Kolejny dobry mecz Mazura

W trzeciej grze kontrolnej seniorzy Mazura Gostynin zremisowali 1:1 z czwartoligową Olimpią Koło w ramach przygotowań do rundy wiosennej 2018/19 IV Ligi.

Udostępnij 11
Mazur nadal w tym roku jest niepokonany

Mazur w meczu rozgrywanym we Włocławku w pierwszej połowie objął prowadzenie w 24 minucie. Dośrodkowanie z lewej strony boiska z rzutu wolnego Damiana Surmaka wykończył Michał Matecki.

Druga połowa w wykonaniu podopiecznych trenera Artura Kapeli nie była tak dobra jak pierwsza, stąd Olimpia wyrównała. W 76 minucie strata piłki przy lewej linii bocznej zakończyła się szybką kontrą i prostopadłym zagraniem, które dało wyrównanie.

Mazur nadal w tym roku jest niepokonany, gdyż w okresie przygotowawczym w trzecim meczu zanotował dwa remisy i jedno zwycięstwo. Kolejna gra kontrolna w sobotę, 16 lutego z Kujawiakiem Kowal, również we Włocławku.

Przeczytaj też: Mazur Gostynin wybrał nowy Zarząd [ZDJĘCIA]

Mazur Gostynin – Olimpia Koło 1:1
Bramki: 24' Michał Matecki – 76' zawodnik testowany

Mazur rozpoczął w składzie: Klaudiusz Kurek – Michał Matecki, Piotr Dutkiewicz, zawodnik testowany, Michał Patora – Rafał Wilamowski, Paweł Znyk, Vasyl Ravlyk, Bartosz Wiśniewski – Bartosz Komorowski, Damian Surmak; trener: Artur Kapela

Zagrali także: Hubert Borowy, Mateusz Kłosiński

autor/źródło: Piotr Mrówka