Popularny: 6600 odsłonInformacje10 czerwca, 08:47,

Okrąglaki i Miałkówek w 4K w telewizji ogólnopolskiej. Już dziś

Okrąglaki i Miałkówek w 4K w telewizji ogólnopolskiej. Już dziś

W poniedziałek, 10 czerwca o godzinie 18:30 na antenie kanału Planete+ wyemitowany zostanie w programie „Polska z góry 3” materiał, dotyczący kompleksu wypoczynkowego w Miałkówku.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij 128
Warto obejrzeć


Planete+ to kanał popularno-naukowy z najnowszymi filmami, programami, a także serialami dokumentalnymi w jakości HD.

„Polska z góry” to pierwsza produkcja telewizyjna, która pozwala oderwać się od ziemi i zobaczyć zarówno najpopularniejsze, jak i te nieco mniej znane regiony naszego kraju… z góry.

W trzeciej edycji prezentowane są ciekawe miejsca w centralnej Polsce, a widzowie będą mogli poznać je w serii o nazwie „Z biegiem Wisły. Od Czerwińska do Torunia”. Półgodzinny program, w którym m.in.: pokazany zostanie słyyny już na całą Polskę opuszczony ośrodek wypoczynkowy w Miałkówku pod Gostyninem, rozpocznie się w poniedziałek, 10 czerwca o g. 18:30, a powtórki zaplanowano na 11 czerwca, g. 19:30 i środę, 12 czerwca na 18:30. Produkcja nagrana została w jakości obrazu - 4K.

FOTO: Facebook Panete+

autor/źródło: Redakcja gostynin.info

Napisz komentarz

Popularny: 3800 odsłonInformacje10 czerwca, 07:05,

Komunia Generalna w parafii Miłosierdzia Bożego 2019

W niedzielę (9 czerwca br.) w parafii Miłosierdzia Bożego w święto Zesłania Ducha Świętego odbyła się Komunia Generalna. Uroczystość odbył sie w dwóch turach.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij 20
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji

Przyrzeczenia chrzcielne odnowili uczniowie uczniowie Szkoły Podstawowej z Sierakówka, Szkoły Podstawowej nr 5 oraz dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 1. Niedzielna uroczystość zakończyła okres komunijny w Gostyninie.

autor/źródło: ralf

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie