zapytaj o reklamę w tym miejscu
InformacjeArtykuł partnerskiMateriał reklamowy

Pamiętaj o polisie podczas zakupu telefonu służbowego


UdostępnijCo zyskuje się, gdy wykupi się ubezpieczenie smartfona?

artykuł partnerski

Telefon służbowy jest w większości przypadków niezbędny do prowadzenia działalności gospodarczej, zwłaszcza gdy jest to działalność jednoosobowa. Telefon jest obecnie podstawowym narzędziem komunikacji z klientami, a jego brak uniemożliwia rozwiązywanie większości bieżących problemów oraz kontaktowanie się z nowymi klientami. Jak zabezpieczyć się przed utratą telefonu służbowego? Co zyskuje się, gdy wykupi się ubezpieczenie smartfona?


Polisa na smartfona, która chroni działalność firmy

Bez smartfona trudno prowadzi się firmę, jednak można uchronić się przed kosztami związanymi z ewentualną awarią urządzenia. Dzięki Gadget Cover otrzymuje się odszkodowanie, jeżeli dojdzie do uszkodzenia sprzętu. Świadczenie jest wypłacane, jeżeli dojdzie do:

- uszkodzenia mechanicznego np. na skutek upadku,

- stłuczenia wyświetlacza,

- zużycia baterii,

- zalania.

Ponadto odszkodowanie przysługuje przedsiębiorcom, którzy wykupią gadget insurance, a ich smartfon zostanie skradziony. Świadczenie przysługuje również w przypadku nieautoryzowanego użycia, czyli korzystania z telefonu przez nieuprawioną osobę.

Dzięki polisie na smartfona można usprawnić prowadzenie działalności gospodarczej, gdyż w razie awarii telefonu szybko zyskuje się pieniądze na jego naprawę. Jest to szczególnie ważne w przypadku małych działalności, które zarabiają mniej i rzadko mają większy kapitał na niespodziewane wydatki. Dodatkowo polisa uzupełni gwarancję na telefon, rozszerzając ochronę o zdarzenia, których gwarancja producenta nie obejmuje.

Ubezpieczenie a koszty prowadzenia działalności gospodarczej

Korzystanie z ubezpieczenia smartfona jest sporą oszczędnością dla przedsiębiorcy, gdyż możliwe jest wliczenie kosztów wykupienia polisy do kosztów prowadzenia działalności. Polisa to wydatek jedynie kilkudziesięciu złotych, a w przypadku wykupienia ochrony na cały rok z góry, zyskuje się jeden darmowy miesiąc ubezpieczenia. Ponadto możliwe jest niedrogie przedłużenie obowiązywania polisy o kolejny okres ubezpieczeniowy - dla stałych klientów przygotowane są atrakcyjne zniżki.

Co ważne, koszt zakupu polisy na smartfona jest niższy niż koszty dokonania popularnych napraw w serwisie. Ubezpieczenie umożliwia kilkukrotne skorzystanie ze świadczenia, gdyż towarzystwo ubezpieczeniowe oferująca gadget cover zrezygnowało ze stosowania limitów dla zgłaszanych szkód. Takie rozwiązanie pozwala zaoszczędzić nawet kilkaset złotych rocznie, co pozytywnie wpłynie na zyski z prowadzenia własnej firmy.

Tematy:artykuł partnerski

Sprawdź też: Diagnostyka komputerowa GostyninSolarium GostyninPub Gostynin

Czytaj także:

Polecane dla Ciebie
zapytaj o reklamę w tym miejscu

Galerie zdjęć


Na DK-60 dachowało auto. Jedna osoba nie żyje, 4 rannych
Na DK-60 dachowało auto. Jedna osoba nie żyje, 4 rannych
Na DK-60 dachowało auto. Jedna osoba nie żyje, 4 rannych

Bezpieczeństwo i prywatność

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy środki zwiększające bezpieczeństwo Twoich danych osobowych oraz wykorzystujemy pliki cookies i local storage.

W ramach serwisu wspólnie z naszymi partnerami wykorzystujemy także technologie profilowania reklam.

Szczegółowe informacje na temat zarządzania Twoją prywatością:

Polityka Prywatności
Polityka Cookies

Zostałem poinformowany. Zamknij