zapytaj o reklamę w tym miejscu
InformacjeGorący temat (600 odsłon)

Powiat ogłosił przetarg na usunięcie odpadów przy ul. Ziejkowej


UdostępnijCzy zgłosi się jakaś firma?

ziejkowa

Wczoraj, tj.10 lipca 2018 r. Starostwo Powiatowe ogłosiło przetarg na wywóz odpadów niebezpiecznych z części działki 279/15 przy ul. Ziejkowej 5.


Przypomnijmy, Rada Powiatu Gostynińskiego na nadzwyczajnym posiedzeniu 15 czerwca 2018 r. wyraziła zgodę na przeznaczenie kwota 880 tysięcy, na obsługę pożyczki z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej na wykonanie zastępcze zadania usunięcia odpadów z działki 279/15 przy ulicy Ziejkowej 5

We wtorek, 10 lipca został także ogłoszony przetarg na wywóz odpadów niebezpiecznych z działki, 279/15, na którą Powiat Gostyniński wydał zezwolenie na składowanie odpadów.

Na oferty zamawiający – Starostwo Powiatowe - czeka do 25 lipca, termin wykonania zadania to 7 tygodni od momentu podpisania umowy.

Jak czytamy w specyfikacji zamówienia, istnieje zapis co do sposobu usuwania odpadów: „Wykonawca zobowiązany jest zminimalizować ewentualne straty w środowisku poprzez usunięcie i unieszkodliwienie zanieczyszczeń oraz rekultywację miejsca zdarzenia poprzez wymianę gruntu" a także „przed załadunkiem wykonawca w miarę możliwości jest zobowiązany do poboru próbek zawartości, znajdujących się w beczkach/mauzerach do wykonania badań w celu określenia odpadu":

Szczegóły ogłoszenia: http://bip.gostynin.powiat.pl/?id=2092

Również wczoraj informowaliśmy o wyłonieniu wykonawcy zamówienia na usunięcie części odpadów, znajdujących się na działce Krzysztofa P. przy ulicy Ziejkowej 5. Na tą część nie było pozwolenia, stąd zadanie usunięcia odpadów należeć będzie do Gminy Miasta Gostynina. Za wykonanie odpowiedzialna będzie firma Port Service z Gdańska: Niebezpieczne chemikalia z Ziejkowej wkrótce znikną. Wiemy, kto zabierze odpady.

Tematy:ziejkowa

Sprawdź też: Opalanie natryskowe GostyninFizjoterapia GostyninTelefon Gostynin

Czytaj także:

Komentarze


Dodaj komentarzNikogo nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, nie łam prawa.
Polecane dla Ciebie
zapytaj o reklamę w tym miejscu

Galerie zdjęć


Wakacje w pełni. Ruszają zapisy na półkolonie
Wakacje w pełni. Ruszają zapisy na półkolonie
Wakacje w pełni. Ruszają zapisy na półkolonie

Bezpieczeństwo i prywatność

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy środki zwiększające bezpieczeństwo Twoich danych osobowych oraz wykorzystujemy pliki cookies i local storage.

W ramach serwisu wspólnie z naszymi partnerami wykorzystujemy także technologie profilowania reklam.

Szczegółowe informacje na temat zarządzania Twoją prywatością:

Polityka Prywatności
Polityka Cookies

Zostałem poinformowany. Zamknij