Popularny: 700 odsłonInformacje11 lipca 2018, 16:56,

Powiat ogłosił przetarg na usunięcie odpadów przy ul. Ziejkowej

Powiat ogłosił przetarg na usunięcie odpadów przy ul. Ziejkowej

Wczoraj, tj.10 lipca 2018 r. Starostwo Powiatowe ogłosiło przetarg na wywóz odpadów niebezpiecznych z części działki 279/15 przy ul. Ziejkowej 5.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij
Czy zgłosi się jakaś firma?


Przypomnijmy, Rada Powiatu Gostynińskiego na nadzwyczajnym posiedzeniu 15 czerwca 2018 r. wyraziła zgodę na przeznaczenie kwota 880 tysięcy, na obsługę pożyczki z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej na wykonanie zastępcze zadania usunięcia odpadów z działki 279/15 przy ulicy Ziejkowej 5

We wtorek, 10 lipca został także ogłoszony przetarg na wywóz odpadów niebezpiecznych z działki, 279/15, na którą Powiat Gostyniński wydał zezwolenie na składowanie odpadów.

Na oferty zamawiający – Starostwo Powiatowe - czeka do 25 lipca, termin wykonania zadania to 7 tygodni od momentu podpisania umowy.

Jak czytamy w specyfikacji zamówienia, istnieje zapis co do sposobu usuwania odpadów: „Wykonawca zobowiązany jest zminimalizować ewentualne straty w środowisku poprzez usunięcie i unieszkodliwienie zanieczyszczeń oraz rekultywację miejsca zdarzenia poprzez wymianę gruntu" a także „przed załadunkiem wykonawca w miarę możliwości jest zobowiązany do poboru próbek zawartości, znajdujących się w beczkach/mauzerach do wykonania badań w celu określenia odpadu":

Szczegóły ogłoszenia: http://bip.gostynin.powiat.pl/?id=2092

Również wczoraj informowaliśmy o wyłonieniu wykonawcy zamówienia na usunięcie części odpadów, znajdujących się na działce Krzysztofa P. przy ulicy Ziejkowej 5. Na tą część nie było pozwolenia, stąd zadanie usunięcia odpadów należeć będzie do Gminy Miasta Gostynina. Za wykonanie odpowiedzialna będzie firma Port Service z Gdańska: Niebezpieczne chemikalia z Ziejkowej wkrótce znikną. Wiemy, kto zabierze odpady.

Tematy:ziejkowa

Napisz komentarz

Popularny: 1400 odsłonInformacje11 lipca 2018, 14:38,

Wakacje w pełni. Ruszają zapisy na półkolonie

Wakacje w pełni. Ruszają zapisy na półkolonie

Od poniedziałku (16 lipca) ruszają zapisy na nieodpłatne półkolonie letnie z programem profilaktycznym dla dzieci i młodzieży w wieku 7-16 lat z terenu miasta Gostynina.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij
W artykule terminy oraz szczegółowe informacje

Zapisów można będzie dokonać poprzez zgłoszenia telefoniczne na numer telefonu podany w poniedziałek na stronie internetowej Urzędu Miasta.

Zapisy na kolejne turnusy będą dokonywane sukcesywnie w miarę zbliżającego się terminu półkolonii.

Oferta półkolonii obejmuje trzy dwutygodniowe turnusy, podczas których najmłodsi mają zapewniony bardzo ciekawy program animacyjny, uwzględniający program profilaktyczny, opiekę wychowawców oraz posiłek i napoje.

Terminy poszczególnych turnusów półkolonii przedstawiają się następująco:

  • od 30 lipca do 10 sierpnia br. (nabór uczestników od 23 lipca br.) – organizator: Akademia Inicjatyw Młodzieżowych. Liczba uczestników: 45 osób;
  • od 30 lipca do 10 sierpnia br. (nabór uczestników od 16 lipca br.) – organizator: Green Project Tomasz Wójcik. Liczba uczestników: 60 osób;
  • od 13 sierpnia do 24 sierpnia br. (nabór uczestników od 6 sierpnia br.) – organizator: Akademia Inicjatyw Młodzieżowych. Liczba uczestników: 45 osób.

Dziecko może uczestniczyć tylko w jednym turnusie. Liczy się kolejność zgłoszeń.


Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie