zapytaj o reklamę w tym miejscu
InformacjeArtykuł partnerskiMateriał reklamowy

Poznaj kilka powodów, dla których warto zainwestować w powietrzną pompę ciepła do cwu


UdostępnijPompy ciepła z roku na rok stają się coraz powszechniejszym rozwiązaniem grzewczym

artykuł partnerski

Pompy ciepła z roku na rok stają się coraz powszechniejszym rozwiązaniem grzewczym. Od dawna cieszą się wielkim uznaniem w krajach europejskich, teraz zaczynają je doceniać także Polacy. I nic dziwnego! To jeden z najlepszych systemów na rynku. Tani w użytkowaniu i ekologiczny, jak np. powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej.


Wzrost sprzedaży

Tak, jak rośnie popularność całego rynku pomp ciepła, tak wzrasta popyt na te przeznaczone do cwu. Według PORT PC (Polskiej Organizacji Rozwoju Technologii Pomp Ciepła) w ubiegłym roku sprzedano 9300 sztuk tych urządzeń. To o 10% więcej niż rok wcześniej.

Wzrost ten można połączyć z coraz większą świadomością ekologiczną Polaków. Powoli odchodzi się od tradycyjnych metod grzewczych i inwestuje w te bardziej przyjazne środowisku i ekonomiczne. Powietrzna pompa ciepła do cwu to oszczędne i rozsądne wyjście.

Wielofunkcyjna i ekologiczna

Oprócz grzania wody system może też okresowo chłodzić pomieszczenia. To praktycznie bezpłatna funkcja, która nie pochłania żadnych dodatkowych środków. Odbywa się przy okazji normalnej pracy urządzenia. Usuwane z niego powietrze, oddając ciepło, zostaje schłodzone o kilka lub kilkanaście stopni, zapewniając domownikom uczucie przyjemnego chłodu.

Taki produkt jest też niezwykle prosty w instalacji. Jego zamontowanie w pomieszczeniu nie wymaga zaawansowanych prac budowlanych i montażowych. W zależności od konkretnych potrzeb i oczekiwań dobieramy też odpowiednie dla siebie parametry, takie jak np. moc sprężarki.

Bez wątpienia wielką zaletą grzania wody przy pomocy powietrznej pompy ciepła jest jej oszczędność. Urządzenie nie wymaga dostaw żadnego paliwa – samo czerpie energię z natury i przerabia ją tak, by dostarczyć nam gotowy produkt. Dodatkowo nie wpływa negatywnie na środowisko naturalne. Pompę ciepła zalicza się do najlepszych systemów grzewczych. Oszczędna, ekologiczna, tania w eksploatacji jest prawdziwym hitem na rynku. I można się spodziewać, że jej sprzedaż będzie tylko rosnąć.

Tematy:artykuł partnerski

Sprawdź też: Depilacja GostyninNotariusz GostyninFotografia ślubna Gostynin

Czytaj także:

Polecane dla Ciebie
zapytaj o reklamę w tym miejscu

Galerie zdjęć


Mieszkańcy troszczą się o bezpieczeństwo. Urząd Miasta odrzuca ich prośby jako bezzasadne
Mieszkańcy troszczą się o bezpieczeństwo. Urząd Miasta odrzuca ich prośby jako bezzasadne
Mieszkańcy troszczą się o bezpieczeństwo. Urząd Miasta odrzuca ich prośby jako bezzasadne

Bezpieczeństwo i prywatność

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy środki zwiększające bezpieczeństwo Twoich danych osobowych oraz wykorzystujemy pliki cookies i local storage.

W ramach serwisu wspólnie z naszymi partnerami wykorzystujemy także technologie profilowania reklam.

Szczegółowe informacje na temat zarządzania Twoją prywatością:

Polityka Prywatności
Polityka Cookies

Zostałem poinformowany. Zamknij