zapytaj o reklamę w tym miejscu
InformacjeArtykuł partnerskiMateriał reklamowy

Pożyczki dla emerytów


UdostępnijPolacy nie wierzą w przyszłe emerytury otrzymane od ZUS

artykuł partnerski

Ostatnie badania pokazały, że Polacy nie wierzą w przyszłe emerytury otrzymane od ZUS. Pomimo pobierania niemałych comiesięcznych składek z pensji, aż prawie 50% ankietowanych śmiało stwierdza, że pieniędzy nie otrzyma. Nasi rodacy nie darzą zaufaniem instytucji ZUS, a przyczyną tego stanu rzeczy może być między innymi wysokość aktualnych emerytur. Wielu starszych ludzi żyje na skraju ubóstwa, a środków nie wystarcza im na podstawowe potrzeby, takie jak leki, jedzenie, opłacenie rachunków. I tak zamiast zasłużonego odpoczynku po latach ciężkiej pracy, zaczyna się walka o każdy dzień.


Emeryt bez szans na kredyt

Wielu emerytów przez swoje niskie dochody z emerytury nie posiada zdolności otrzymania kredytu. Czasami także wiek jest przeszkodą, ponieważ banki niechętnie pomagają osobom powyżej określonej ilości lat w metryce. A taka pożyczka może być receptą na rozwiązanie większości problemów. Naprzeciw temu problemowi wychodzą firmy pożyczkowe w Polsce, proponując kredyt na dobrych warunkach do kwoty nawet 25 tysięcy złotych!

Prawdziwa pomoc dla emeryta

Niektóre firmy pożyczkowe proponują swoim klientom-emerytom kredyty bez ograniczeń wiekowych. Spłata zazwyczaj dzielona jest na miesięczne raty a ich ilość uzależniona jest od kwoty oraz indywidualnych preferencji i możliwości pożyczkobiorcy. Niektóre z pożyczek można uzyskać bez wychodzenia z domu, co jest ogromnym ułatwieniem dla seniora, dla którego wizyta w banku jest czasami prawdziwym wyzwaniem lub naprawdę dużą trudnością. Istnieją firmy, które dojeżdżają bezpośrednio do domu klienta, służąc nie tylko radą, ale także pomocą w wypełnieniu dokumentów.

Istnieją rankingi pożyczek dla emerytów, pomagające wybrać optymalną ofertę. Aktualne dane oparte o rzetelne informacje i oferty rynkowe są dostępne na stronie zadluzenia.com. Na witrynie w przejrzysty sposób porównane są mocne strony wielu kredytów dla seniorów, z możliwością przekierowania bezpośrednio do oferty.

Tematy:artykuł partnerski

Sprawdź też: Montaż instalaci gazowych LPG GostyninOpalanie ntaryskowe GostyninPrawnik Gostynin

Czytaj także:

Polecane dla Ciebie
zapytaj o reklamę w tym miejscu

Galerie zdjęć


Strefa kibica w Gostyninie. Kto jest autorem pomysłu?
Strefa kibica w Gostyninie. Kto jest autorem pomysłu?
Strefa kibica w Gostyninie. Kto jest autorem pomysłu?

Bezpieczeństwo i prywatność

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy środki zwiększające bezpieczeństwo Twoich danych osobowych oraz wykorzystujemy pliki cookies i local storage.

W ramach serwisu wspólnie z naszymi partnerami wykorzystujemy także technologie profilowania reklam.

Szczegółowe informacje na temat zarządzania Twoją prywatością:

Polityka Prywatności
Polityka Cookies

Zostałem poinformowany. Zamknij