Informacje11 czerwca 2018, 09:02,

Pożyczki dla emerytów

Pożyczki dla emerytów

Ostatnie badania pokazały, że Polacy nie wierzą w przyszłe emerytury otrzymane od ZUS. Pomimo pobierania niemałych comiesięcznych składek z pensji, aż prawie 50% ankietowanych śmiało stwierdza, że pieniędzy nie otrzyma. Nasi rodacy nie darzą zaufaniem instytucji ZUS, a przyczyną tego stanu rzeczy może być między innymi wysokość aktualnych emerytur. Wielu starszych ludzi żyje na skraju ubóstwa, a środków nie wystarcza im na podstawowe potrzeby, takie jak leki, jedzenie, opłacenie rachunków. I tak zamiast zasłużonego odpoczynku po latach ciężkiej pracy, zaczyna się walka o każdy dzień.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij
Polacy nie wierzą w przyszłe emerytury otrzymane od ZUS

Emeryt bez szans na kredyt

Wielu emerytów przez swoje niskie dochody z emerytury nie posiada zdolności otrzymania kredytu. Czasami także wiek jest przeszkodą, ponieważ banki niechętnie pomagają osobom powyżej określonej ilości lat w metryce. A taka pożyczka może być receptą na rozwiązanie większości problemów. Naprzeciw temu problemowi wychodzą firmy pożyczkowe w Polsce, proponując kredyt na dobrych warunkach do kwoty nawet 25 tysięcy złotych!

Prawdziwa pomoc dla emeryta

Niektóre firmy pożyczkowe proponują swoim klientom-emerytom kredyty bez ograniczeń wiekowych. Spłata zazwyczaj dzielona jest na miesięczne raty a ich ilość uzależniona jest od kwoty oraz indywidualnych preferencji i możliwości pożyczkobiorcy. Niektóre z pożyczek można uzyskać bez wychodzenia z domu, co jest ogromnym ułatwieniem dla seniora, dla którego wizyta w banku jest czasami prawdziwym wyzwaniem lub naprawdę dużą trudnością. Istnieją firmy, które dojeżdżają bezpośrednio do domu klienta, służąc nie tylko radą, ale także pomocą w wypełnieniu dokumentów.

Istnieją rankingi pożyczek dla emerytów, pomagające wybrać optymalną ofertę. Aktualne dane oparte o rzetelne informacje i oferty rynkowe są dostępne na stronie zadluzenia.com. Na witrynie w przejrzysty sposób porównane są mocne strony wielu kredytów dla seniorów, z możliwością przekierowania bezpośrednio do oferty.


Napisz komentarz

Popularny: 2300 odsłonInformacje11 czerwca 2018, 00:57,

Strefa kibica w Gostyninie. Kto jest autorem pomysłu?

Strefa kibica w Gostyninie. Kto jest autorem pomysłu?

"Mam przedziwne wrażenie, że ktoś z tej "dobrej zmiany" nie ma swoich własnych pomysłów i za każdym razem próbuje przeskoczyć czyjeś" - to fragment komentarza zamieszczonego pod postem dotyczącym komunikacji miejskiej w Płocku. A jak jest w Gostyninie?

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij
Piłkarskie święto nadchodzi

łW Gostyninie powstanie strefa kibica - taką informację możemy wyczytać na profilu społecznościowym Urzędu Miasta. Jak wynika z komunikatu, pomysłodawcą miał być burmistrz miasta Paweł Kalinowski. Czy na pewno?

Wszystko wskazuje na to, że gostynińscy kibice nadchodzące mistrzostwa w piłce nożnej będą mogli gremialnie obejrzeć na Zamku Gostynińskim. Tutaj właśnie ma zostać utworzona strefa kibica. Niejasnym jednak pozostaje, kto jest pomysłodawcą jej utworzenia.

Na profilu Facebook'owym miano pomysłodawcy jest przypisywane włodarzowi. Warto jednak przypomnieć, że sam pomysł utworzenia strefy dla kibiców w Gostyninie na nadchodzący Mundial został złożony jako propozycja do Budżetu Obywatelskiego na 2018 rok. Chwalony teraz o jej utworzenie Burmistrz jednak ten projekt odrzucił. Pisaliśmy o tym - Jest szansa na utworzenie Strefy Kibica (areny wspólnego kibicowania) w Gostyninie.

Sportowe emocje oraz jedność w dopingowaniu Robertowi Lewandowskiemu i spółce z pewnością zgromadzą na Zamku tłumy kibiców.

Harmonogram spotkań Reprezentacji Polski:

- 19 czerwca (wtorek) o godz. 17.00 mecz z Senegalem

- 24 czerwca (niedziela) o godz. 20.00 mecz z Kolumbią

- 28 czerwca (czwartek) o godz. 16.00 mecz z Japonią


Napisz komentarz

Komentarze

emeryt, 11 czerwca 2018
z dwojga złego to lepiej, ze PiS kopiuje czyjeś pomysły, aniżeli miałby znowu coś zepsuć.
a.lewandowska, 11 czerwca 2018
Słabo się robi od tych przepychanek,czy nie dochodzi do Was,że tracicie

Polecane dla Ciebie

Dodaj ogłoszenie