Artykuł partnerskiPopularny: 1100 odsłon12 sierpnia, 13:23,

Rodzicu, czy Twoje dziecko potrzebuje zajęć z integracji sensorycznej lub innej formy pomocy?

Rodzicu, czy Twoje dziecko potrzebuje zajęć z integracji sensorycznej lub innej formy pomocy?

W dniu 14 sierpnia (środa) 2019 roku o godz. 11.00 zapraszamy na oficjalne otwarcie Gabinetu terapii i wspomagania rozwoju dziecka NADIS, którego siedziba znajduje się przy ul. Stodólnej 13.


Udostępnij 19
Osoby z kartą Dużej Rodziny mogą skorzystać z 10% rabatu na oferowane zajęcia.

Drogi Rodzicu!

Jeżeli zadajesz sobie pytanie czy Twoje dziecko potrzebuje zajęć z integracji sensorycznej lub innej formy pomocy psychologiczno-pedagogicznej, jeśli niepokoi Cię rozwój Twojego dziecka, jeśli potrzebujesz fachowej porady i pomocy w tych kwestiach zapoznaj się z ofertą Gabinetu NADIS.

W ofercie gabinetu znajdą Państwo:

  • terapię pedagogiczną,
  • diagnozę i terapię integracji sensorycznej ( integracja pracy zmysłów - dotyku, słuchu, wzroku, węchu, smaku, zmysłu równowagi),
  • trening umiejętności społecznych,
  • wczesne wspomaganie rozwoju dziecka,
  • gimnastykę korekcyjną z elementami SI,
  • zajęcia efektywnego uczenia się,
  • porady i konsultacje wychowawcze
  • psychoterapia dzieci i młodzieży oraz osób dorosłych.

Promocja - Osoby z kartą Dużej Rodziny mogą skorzystać z 10% rabatu na oferowane zajęcia.
 

autor/źródło: Nadis - Gabinet terapii i wspomagania rozwoju dziecka

Napisz komentarz

Popularny: 7500 odsłonInformacje13 sierpnia, 13:37,

Rzuciłam wszystko i wyjechałam na Ibizę. Szalony wyjazd Gostyninianki

Rzuciłam wszystko i wyjechałam na Ibizę. Szalony wyjazd Gostyninianki

Czy to chęć przeżycia przygody życia, czy poczucia dreszczyku emocji związanego ze spontanicznym wyjazdem w obce miejsce? Rodowita Gostyninianka Michalina Tarka postanowiła z dnia na dzień, że wyjedzie na Hiszpańską Ibizę. W tak odgległą podróż wybrała się własnym autem zabierając ze sobą tylko ukochaną suczkę Misię oraz kilka podstawowych rzeczy.


Udostępnij 404
Zobacz relację wideo z niecodziennej wyprawy Michaliny Tarki

Relację z tej niecodziennej wyprawy można śledzić na prywatnym kanale Michaliny Tarki - NADAJĘ Z LASU w serwisie Youtube. Nowy odcinek z wyjazdu w każdy poniedziałek.

"Mówiąc całkiem poważnie - podróż jest tylko pretekstem do "bycia"; przestrzenią w której robię miejsce na dialog ze światem i obserwuję swoje zaufanie do losu; składam siebie do pełni i oglądam pod lupą wszystkie skazy. Miejsca są tylko pretekstem i szansą dla nowych doświadczeń. Wybieram takie, które ze mną rezonują. Takie, które czuję i takie, które pozwalają mi być w lesie, bo "bycie w lesie" umiem najlepiej" - tłumaczy gostyninianka.

"Ściskam mocno wszystkich mieszkańców Gostynina i głęboko wierzę, ze malownicze środowisko w którym się wychowaliśmy bądź wychowujemy - sprzyja spełnianiu naszej odwiecznej i głębokiej potrzebie bycia blisko natury. Wykorzystujmy potencjał tego miejsca!" - powiedziała portalowi Gostynin.info Michalina Tarka.

 

autor/źródło: ralf

Napisz komentarz

Komentarze

2016, 17 sierpnia
Bezpiecznego podróżowania życzę.
cesta, 16 sierpnia
Gratuluję Michalinie odwagi i podziwiam że tak sobie bez faceta śmiga po "dzikich" krajach,musi być desperacko pozytywnie zakręcona i dlatego już ją lubię i subskrybuję jej kanał na YT.
ech, 13 sierpnia
Powodzenia

Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie