Popularny: 1400 odsłonInformacje30 października 2017,

Skok spadochronowy - prezent marzeń

Skok spadochronowy - prezent marzeń

Z roku na rok wybór prezentu dla bliskiej osoby staje się coraz trudniejszy. Stały rozwój technologii sprawia, że każdy już od dawna ma to czego pragnął. Jeśli dodatkowo ograniczenia wynikają z niewysokiego budżetu to sprawa zazwyczaj wyjątkowo przyjemna – kupno prezentu ukochanej osobie – może się okazać drogą przez męki. Na szczęście z pomocą przychodzą innowacyjne rozwiązania.

Przewiń w dół aby czytać dalejJuż kilka lat temu na rynku pojawiły się ciekawe rozwiązania dla wszystkich tych, którzy mają problem z kupnem odpowiedniego prezentu. Liczne firmy oferują atrakcyjne karty upominkowe, upoważniające obdarowanego między innymi do skoków ze spadochronem czy szalonego dryftu ekskluzywnym samochodem. Takie propozycje z pewnością spodobają się miłośnikom adrenaliny i aktywnego wypoczynku.

Dlaczego prezenty te są takie dobre? Przede wszystkim dlatego, że mało która osoba zdecyduje się spełnić swoje tak niekonwencjonalne marzenia. W ciągłym pędzie obowiązków związanych z pracą i prowadzeniem domu zapomina się o swoich potrzebach. Tymczasem wręczając upominek w formie bonu można spełnić te najskrytsze marzenia.

Każdy, kto kolejny tydzień zastanawia się nad odpowiednim prezentem dla bliskiej osoby powinien zastanowić się nad wyborem bonu upominkowego. Trafnym wyborem będzie skok ze spadochronem w tandemie. Takie rozwiązanie nie wymaga od osoby obdarowywanej stosownej wiedzy, ani wcześniejszego szkolenia, tym samym dostępne są dla każdego.

Czym się wyróżnia skok tandemowy

Skoki spadochronowe w tandemie to wyjątkowa przygoda i niezapomniane przeżycie dla każdego amatora. Podczas skoku osoba „przywiązywana” jest do pilota przy wykorzystaniu specjalnych uprzęży tandemowej. Takie rozwiązanie pozwala poczuć się znacznie bardziej pewnie i przede wszystkim zmniejsza ryzyko wystąpienia jakichkolwiek komplikacji podczas skoku. To pilot jest za wszystko odpowiedzialny, a osoba skacząca może bez przeszkód i zbędnego stresu rozkoszować się tym ekscytującym wydarzeniem.

Kto może skoczyć w tandemie?

Aby uniknąć ryzyka wręczenia upominku niedostępnego dla osoby obdarowywanej warto jeszcze podczas poszukiwania propozycji zweryfikować, czy dana atrakcja jest dostępna dla bliskiego. O ile skoki tandemowe są w pełni dostępne dla amatorów i nie wymagają przejścia specjalistycznych badań lekarskich, tak propozycja ta nie będzie dostępna dla osób cierpiących na niektóre schorzenia zdrowotne. Jeśli wiec bliska osoba cierpi na choroby układu krążeniowego lub oddechowego, niestabilność kręgosłupa, epilepsję czy wrodzoną łamliwość kości, wówczas należy poszukać innej propozycji. Również osoby z wysoką nadwagą (waga powyżej 110 kg) nie będą mogły skoczyć. Dodatkowo warto zrezygnować z takiej formy prezentu dla osoby, która panicznie boi się wysokości.

Ile kosztuje skok w tandemie?

Skoki spadochronowe nie należą do tanich przyjemności dostępnych na każdą kieszeń, jednak warto już wcześniej przemyśleć taką formę prezentu, a zgromadzenie wymaganej kwoty nie będzie stanowiło problemu. Cena skoków spadochronowych w tandemie uzależniona jest od wysokości z jakiej będzie wykonywany skok oraz od wybranych dodatkowych atrakcji. Ich cena waha się w granicach od 500 zł za skok z wysokości 3000 metrów do 700 zł za skok z wysokości 4000 metrów. Każdy uczestnik ma dodatkowo możliwość wykupienia dodatkowych usług, jak np. filmowanie skoku, którego cena waha się w okolicach 200 zł.

Czy warto wręczyć taki prezent?

Skoki spadochronowe, niezależnie od tego czy są indywidualne, czy wykonywane w tandemach przez wielu uznawane są za najbardziej emocjonujące przeżycie, a uczucie wolności, jaką czuje się podczas swobodnego spadania na długo zapada w pamięci. Od chwili otwarcia spadochronu uczestnik może podziwiać widoki i rozkoszować się chwilami w powietrzu. Jeśli więc chcesz sprawić bliskiej Ci osobie prezent, który na wiele lat zapadnie w pamięci i będzie się wyróżniał na tle sztampowych podarków to zdecydowanie powinieneś sięgnąć po bon podarunkowy upoważniający do skoku w tandemie w szkole spadochronowej skydive.pl.


Napisz komentarz

Informacje31 października 2017,

Prognoza pogoda - 31 października

Prognoza pogoda - 31 października


Dzisiejsza noc będzie bardzo zimna. O poranku termometry wskażą 0 stopni Celsjusza.

W ciągu dnia temperatura wzrośnie jedynie do 7 kresek. Pomimo tego, że wtorek będzie słoneczny, to odczucie chłodu spotęguje silny wiatr, którego prędkość około południa  może przekraczać 20 km/h.

Źródło: pogoda.interia.pl

 


Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie