Popularny: 5400 odsłonInformacje10 kwietnia, 07:05,

Uczniowie SP3 wsparli słodkimi poczęstunkami strajkujących nauczycieli

Uczniowie SP3 wsparli słodkimi poczęstunkami strajkujących nauczycieli

Miły gest w drugim dniu protestu oświaty, we wtorek 9 kwietnia 2019 r., wykonali uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 im. Obrońców Westerplatte. Przynieśli oni słodkie poczęstunki dla strajkujących pedagogów.


Udostępnij 117
Miły gest w drugim dniu protestu oświaty


„Dziękujemy Wam Dzieci, dziękujemy także Rodzicom i Dziadkom za niespodziankę. Uczniowie... BARDZO DZIĘKUJEMY... W WAS JEST SIŁA!!! To krótkie spotkanie było dla nas bardzo ważne. Wzruszyliśmy się. DZIĘKUJEMY.

Wspierajcie nas dalej pozytywną energią. Musimy trzymać się dalej razem.

Pozdrawiamy!!!” - pisali pedagodzy.

Przypomnijmy, w poniedziałek 8 kwietnia 2019 r. rozpoczął się póki co bezterminowy strajk w oświacie. W dziewięciu z dziesięciu gostynińskich placówkach cisza i spokój – uczniów brak lub prowadzone są zajęcia opiekuńcze z dziećmi – niedydaktyczne. W środę, 10 kwietnia w dwóch placówkach Szkole Podstawowej nr 3 / Gimnazjum nr 2 i Szkole Podstawowej nr 5 / Gimnazjum nr 1 odbywają się egzaminy gimnazjalne.

autor/źródło: Redakcja gostynin.info
Tematy:strajk

Napisz komentarz

Komentarze

cera, 12 kwietnia
mogli sobie napiec sami a nie jeszcze uczniów i rodziców naciągają na koszty.
Lenorek4, 11 kwietnia
Uczniowie mądrzejsi od dorosłych. Brawo dzieciaki i wyrazy szacunku dla mądrych rodziców tychże dzieci.Osoby,ktore nie zrozumieją tego strajku powinny choc przez miesiąc (bo dluzej nie dadza rady)popracowac w szkole i otrzymac wynagrodzenie nauczyciela.
Aka, 11 kwietnia
To rząd ma uczniów wiadomo gdzie, nie nauczyciele.
Popularny: 1200 odsłonInformacje9 kwietnia, 15:23,

Było ciepło? Przygotuj się na przymrozki

Było ciepło? Przygotuj się na przymrozki

Już blisko od 3 tygodni mamy kalendarzową wiosnę. Od początku kwietnia jest bardzo ciepło, a słoneczna pogoda zachęca do spacerów. Potrafi także płatać figle, ponieważ dzisiaj w nocy słupki rtęci spadną poniżej zera....i to wyraźnie.


Udostępnij 34
Czy nadchodzące święta będą...białe?

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej - Państwowy Instytut Badawczy Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych w Warszawie prognozuje, że w nocy z wtorku na środę (9/10 kwietnia br.) oraz ze środy na czwartek (10/11 kwietnia br.) temperatury spadną do nawet -6 stopni Celsjusza.

Prognozowana temperatura maksymalna w ciągu dnia w środę od 7-10 stopni Celsjusza.

autor/źródło: ralf

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie