Popularny: 1300 odsłonInformacje21 marca, 14:04,

Vito&Olo w Dzień Dobry TVN z nagraniem: Precz wirusie precz

Vito&Olo w Dzień Dobry TVN z nagraniem: Precz wirusie precz

Udostępnij 36
Mieszkaniec Gostynina Witold Pilichowicz zamieścił kolejne nagranie krótkiego utworu na gitarze, tym razem z synem Olkiem, które wyświetlone zostało w ogólnopolskiej stacji TVN

Mieszkaniec Gostynina Witold Pilichowicz zamieścił kolejne nagranie krótkiego coveru na gitarze, tym razem z synem Olkiem, które wyświetlone zostało w ogólnopolskiej stacji TVN.„Dzień dobry TVN” to poranny magazyn prowadzony na żywo, tzw. telewizja śniadaniowa. Wobec wydarzeń epidemii koronawirusa wyświetlane były pozytywne przykłady dobrego humoru, czyli piosenek i nagrań rodzinnych, pokazujących jak Polacy podtrzymują się wzajemnie na duchu w obliczu pandemii koronawirusa.

Tata gra na gitarze a synek myje ręce - w taki oto sposób zobrazowany został utwór „Precz wirusie precz” nagrany z synem Olkiem wyświetlony został w zapowiedzi „Dzień Dobry TVN” w 55 sekundzie filmiku:

 

 
#PogodniTVN na kwarantannie

Nasze grono Pogodnych się powiększa ☀️ Zobaczcie zdjęcia i filmiki, które pokazaliśmy dziś na antenie. Kogo zobaczymy w następnych dniach? Wrzucajcie posty z hashtagiem #PogodniTVN i bądźcie czujni w każdy poranek! ????

Opublikowany przez Dzień Dobry TVN Piątek, 20 marca 2020

 

autor/źródło: Piotr Mrówka / foto: screen z youtube.com

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie