Informacje11 czerwca 2018, 14:59,

Wyjeżdżasz za granicę na wakacje? Skorzystaj z e-kantoru

Wyjeżdżasz za granicę na wakacje? Skorzystaj z e-kantoru

Jak wygodnie i szybko wymienić walutę potrzebną na zagraniczne wojaże, tak, aby nie stracić na tym majątku? To proste! Wymieniaj w Internecie.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij
Wakacje to idealny moment na rodzinny wyjazd

Wakacje to idealny moment na rodzinny wyjazd. Jak pokazują badania, Polacy coraz chętniej decydują się na odpoczynek za granicą. W statystykach oczywiście króluje Bałtyk. Jednak coraz częściej decyzja o wyjeździe za granicę okazuje się być równie dobrym pomysłem.

Ceny za nocleg, wypożyczenie sprzętu i inne opłaty wcale nie odbiegają od tego, co musimy zapłacić w Polsce. Wręcz przeciwnie. Wielu z nas decyduje się na wypad nad południowe morza, gdzie pogoda nigdy nie zaskoczy, a i ceny są porównywalne.

Zima pod palmami

Ci z nas, którzy nie wyobrażają sobie wypoczynku bez plaży, mogą przebierać w ofertach biur podróży. Te prześcigają się w propozycjach na każdą kieszeń – od weekendu w Portugalii po dwutygodniowe wczasy na rajskiej azjatyckiej wyspie.

Wszystkie te oferty łączy jedno – gdy wyjedziemy za granicę, będziemy potrzebowali obcej waluty. Jak ją zdobyć?

Sposób na walutę

Czasy, gdy przypominaliśmy sobie o wymianie pieniędzy na wyjazd w ostatniej chwili i mierzyliśmy się z problemami w stacjonarnym kantorze dawno już minęły. Dziś już nie musimy specjalnie wybierać się do tradycyjnego biura i denerwować się, czy operator będzie miał wystarczająco dużo interesującej nas waluty. Dzisiejsze kantory on-line dają nam możliwość szybkiej i wygodnej wymiany.

Internetowykantor.pl, jedno z najtańszych źródeł walut w Internecie, gwarantuje obsługę na najwyższym poziomie, szybki transfer pieniędzy na Twoje konto, a przede wszystkim – najlepszy możliwy kurs waluty i bardzo niską prowizję za wymianę. Wszystko to sprawiło, że dziś, po ośmiu latach od założenia, Internetowykantor.pl jest jednym z liderów rynku transakcji walutowych w Internecie.

Jeśli planujesz wyjazd za granicę i szukasz idealnego źródła waluty, wykorzystaj atuty kantoru on-line. Wymieniając pieniądze na Internetowykantor.pl będziesz miał pewność, że nie stracisz, a zyskasz na wymianie. Wystarczy, że masz konto złotówkowe i walutowe, a zdobędziesz potrzebne ci pieniądze szybko i wygodnie, bez potrzeby wychodzenia z domu. Zaoszczędzony czas będziesz mógł wykorzystać na planowanie zagranicznych wojaży.


Napisz komentarz

Popularny: 700 odsłonInformacje11 czerwca 2018, 13:16,

Spotkanie z mieszkańcami ul. Stodólnej - zaproszenie

Spotkanie z mieszkańcami ul. Stodólnej - zaproszenie

Agnieszka Korajczyk-Szyperska, Małgorzata Rędzikowska-Mystkowska oraz Andrzej Robacki oraz radni Inicjatywy dla Gostynina zapraszają mieszkańców ulicy Stodólnej na spotkanie.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij
Szczegóły w artykule

Spotkanie odbędzie się 14 czerwca (czwartek) o godzinie 18.00, na ulicy Stodólnej przy bloku nr 4.


Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie