Popularny: 700 odsłonInformacje12 sierpnia, 07:33,

Zorza Szczawin i Mazur zagrają dalej w Pucharze Polski

Zorza Szczawin i Mazur zagrają dalej w Pucharze Polski

W sobotę, 10 sierpnia 2019 r. na boiskach drużyn piłkarskich okręgu płockiego rozgrywano rundę wstępną Pucharu Polski na szczeblu Płockiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej.


Udostępnij 7
Już po pierwszym meczu z rozgrywkami pożegnała się Błyskawica Lucień (A-Klasa)


Już po pierwszym meczu z rozgrywkami pożegnała się Błyskawica Lucień (A-Klasa). Podopieczni trenera Artura Szulwacha przegrali na wyjeździe z niżej notowaną Wisłą Nowy Duninów (B-Klasa) w rzutach karnych 2:4. W regulaminowym czasie gry był remis 2:2. Wygrała natomiast Zorza Szczawin (A-Klasa), 1:0 na wyjeździe w Sobowie z tamtejszą Wisłą.

Rywala w II rundzie, czyli 1/8 finału poznał natomiast rozstawiony Mazur Gostynin. Podopieczni trenera Arkadiusza Szulczewskiego zagrają 21 sierpnia o g. 17:30 w Łukomiu koło Sierpca ze Skrwą, czyli rywalem z tej samej klasy – Ligi Okręgowej. Rywal Skrwy w I rundzie – Huragan Bodzanów – oddał mecz walkowerem.

Druga drużyna z naszego powiatu - Zorza Szczawin -  również 21 sierpnia zmierzy się z inną drużyną z Ligi Okręgowej – Deltą Słupno.

autor/źródło: Piotr Mrówka

Napisz komentarz

Popularny: 2600 odsłonInformacje10 sierpnia, 16:26,

Turniej plażowej piłki nożnej seniorów

W sobotę (10 sierpnia br.) przed południem na plaży Bratoszewo został rozegrany turniej plażowej piłki nożnej w kategorii OPEN.


Udostępnij 31
Zespoły otrzymały pamiątkowe puchary oraz drobne nagrody rzeczowe

Do zawodów przystąpiły 2 drużyny które rozegrały 1 spotkanie. Mecz składał się z trzech tercji po 15 minut. Ze względu na ilość zgłoszonych drużyn, wynik spotkania nie grał roli, dla uczestników liczyła się tylko sportowa rywalizacja oraz możliwość aktywnej formy spędzenia czasu na otwartym powietrzu.

Oba zespoły otrzymały pamiątkowe puchary oraz drobne nagrody rzeczowe.

autor/źródło: ralf

Napisz komentarz

Komentarze

Anne, 10 sierpnia
Brawo dla aktywnych

Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie