zapytaj o reklamę w tym miejscu
Informacje

Podsumowanie tygodnia: Kabaret Paranienormalni w Gostyninie, ćwiczenia obronne oraz negatywne prognozy Polskiej Akademii Nauk


Wczytywanie zawartości

Wczytywanie zawartości...

Przy wypełnionej po brzegi sali widowiskowej Miejskiego Centrum Kultury w Gostyninie odbyło się w sobotę, 16 września show jednego z najpopularniejszych w Polsce kabaretów – kabaretu Paranienormalni. Artykuł wraz ze zdjęciami z sali widowiskowej MCK był tym, który wywołał największe zainteresowanie w tym tygodniu.
Grupa powstała w 2004 roku. Kabaret Paranienormalni tworzą: Igor Kwiatkowski, Robert Motyka, oraz Robert Paszczyk.

W sobotni wieczór w Gostyninie zaprezentowali swój najnowszy program „Pierwiastek z trzech “. Przez niemal 2 godziny salę MCK wypełniły salwy śmiechu okraszone częstymi oklaskami potwierdzające, że grupa należy do czołówki polskiego kabaretu.
W programie znalazły się skecze: „Cukiernia“, „Kino“, „Przychodnia“. Do skeczu „Sprawa dla reportera“ na scenę zostali zaproszeni mieszkańcy Gostynina z widowni.

Drugim artykułem tygodnia, które był najczęściej wyświetlany w tym tygodniu oraz najczęściej komentowany na naszym Fan Page'u portalu Facebook, były prognozy przedstawione przez Polską Akademię Nauk dla Gostynina.

Niemal połowie z 255 średnich miast w Polsce grozi marginalizacja i zjawiska kryzysowe, na liście zagrożonych miast znalazł się także Gostynin. Ekspertyza PAN wykonana została na potrzeby rządowej Strategii na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju i ma pomóc wyjść miastom z zapaści gospodarczej: - Tu już od dawna jest zapaść. Wszyscy patrzą aby mieli w swojej kieszeni i oglądają się na innych – skomentował Pan Jakub, którego komentarz otrzymał kilkadziesiąt polubień od innych czytelników: - Brześć Kujawski wiele mniejszy od naszego miasta a na terenie nowej strefy powstają nowe firmy a co u nas ? A u nas miasto supermarketów, bez przyszłości, bez pracy dla ludzi - czytamy w dalszej części komentarza Pana Jakuba.

Kolejnym w kolejności artykułem, który wywołał największe zainteresowanie, były ćwiczenia z epizodem praktycznym z dwudniowych ćwiczeń obronnych „GOSTYNIN 2017”. Według scenariusza dyżurny KPP w Gostyninie otrzymał zgłoszenie o dziwnie zachowujących się mężczyznach terenie stadionowego hotelu, w którym przebywają również dzieci. Wszystko działo się na Stadionie MOSiR w piątkowe popołudnie.

Zainteresowanie czytelników w tym tygodniu wywołał także komunikat o zmianach w udzielaniu nocnej i świątecznej opiece zdrowotnej – od 1 października udzielana będzie ona w szpitalu Arion Med w Gorzewie w punkcie świadczenia usług, Szpital - Pawilon I, parter obok Izby Przyjęć.

Także spore zainteresowanie wywołał artykuł na temat wizyty trójki posłów Platformy Obywatelskiej w Gostyninie. W ramach cyklu spotkań "Porozmawiajmy o programie" #PolskaObywatelska do Gostynina przybyli posłowie Marta Golbik, Gabriela Lenartowicz i Sławomir Nitras.

Z informacji sportowych najwięcej wyświetlany był artykuł o porażce Mazura Gostynin w IV Lidze z Mazovią Mińsk Mazowiecki. Niestety, gostynińska drużyna zanotowała czwartą porażkę z rzędu i spowodowało to spadek w tabeli na 12 miejsce. Najbliższa okazja do poprawienia dorobku punktowego w sobotę, 23 września 2017 r. gdy na mecz do Mazura Gostynin przyjedzie Dolcan Ząbki.

Przeczytaj także:

Kabaret Paranienormalni w Gostyninie. Widzowie opuszczali salę we łzach... ze śmiechu

Polska Akademia Nauk negatywnie o Gostyninie. Miastu grozi zapaść

Atak na miejskim stadionie

Marta Golbik, Gabriela Lenartowicz i Sławomir Nitras spotkali się z mieszkańcami

Porażka Mazura w Mińsku Mazowieckim

 

Tematy:podsumowanie

Sprawdź też: Kancelaria notarialna GostyninUsługi kosmetyczne, kosmetyczka GostyninKebab Gostynin

Czytaj także:

Komentarze


Napisz szybki komentarz

Wczytywanie zawartości

Polecane dla Ciebie

Wczytywanie zawartości...

Wczytywanie zawartości...

zapytaj o reklamę w tym miejscu
Oferta partnerskaOferta partnerska
Oferta partnerskaOferta partnerska
Oferta partnerskaOferta partnerskaOferta partnerskaOferta partnerska
Oferta partnerskaOferta partnerska
Oferta partnerskaOferta partnerska
Oferta partnerskaOferta partnerska
Oferta partnerskaOferta partnerska
Oferta partnerskaOferta partnerska
Oferta partnerskaOferta partnerska
Oferta partnerskaOferta partnerska
Oferta partnerskaOferta partnerska
Najnowsze informacje
Informacje od partnerów

Galerie zdjęć


Wczytywanie zawartości...

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies i wykorzystujemy local storage. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących przechowywania danych w przeglądarce oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażasz zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

OK. Zamknij