Informacje

Podsumowanie tygodnia: Kabaret Paranienormalni w Gostyninie, ćwiczenia obronne oraz negatywne prognozy Polskiej Akademii Nauk


Przy wypełnionej po brzegi sali widowiskowej Miejskiego Centrum Kultury w Gostyninie odbyło się w sobotę, 16 września show jednego z najpopularniejszych w Polsce kabaretów – kabaretu Paranienormalni. Artykuł wraz ze zdjęciami z sali widowiskowej MCK był tym, który wywołał największe zainteresowanie w tym tygodniu.
Grupa powstała w 2004 roku. Kabaret Paranienormalni tworzą: Igor Kwiatkowski, Robert Motyka, oraz Robert Paszczyk.

W sobotni wieczór w Gostyninie zaprezentowali swój najnowszy program „Pierwiastek z trzech “. Przez niemal 2 godziny salę MCK wypełniły salwy śmiechu okraszone częstymi oklaskami potwierdzające, że grupa należy do czołówki polskiego kabaretu.
W programie znalazły się skecze: „Cukiernia“, „Kino“, „Przychodnia“. Do skeczu „Sprawa dla reportera“ na scenę zostali zaproszeni mieszkańcy Gostynina z widowni.

Drugim artykułem tygodnia, które był najczęściej wyświetlany w tym tygodniu oraz najczęściej komentowany na naszym Fan Page'u portalu Facebook, były prognozy przedstawione przez Polską Akademię Nauk dla Gostynina.

Niemal połowie z 255 średnich miast w Polsce grozi marginalizacja i zjawiska kryzysowe, na liście zagrożonych miast znalazł się także Gostynin. Ekspertyza PAN wykonana została na potrzeby rządowej Strategii na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju i ma pomóc wyjść miastom z zapaści gospodarczej: - Tu już od dawna jest zapaść. Wszyscy patrzą aby mieli w swojej kieszeni i oglądają się na innych – skomentował Pan Jakub, którego komentarz otrzymał kilkadziesiąt polubień od innych czytelników: - Brześć Kujawski wiele mniejszy od naszego miasta a na terenie nowej strefy powstają nowe firmy a co u nas ? A u nas miasto supermarketów, bez przyszłości, bez pracy dla ludzi - czytamy w dalszej części komentarza Pana Jakuba.

Kolejnym w kolejności artykułem, który wywołał największe zainteresowanie, były ćwiczenia z epizodem praktycznym z dwudniowych ćwiczeń obronnych „GOSTYNIN 2017”. Według scenariusza dyżurny KPP w Gostyninie otrzymał zgłoszenie o dziwnie zachowujących się mężczyznach terenie stadionowego hotelu, w którym przebywają również dzieci. Wszystko działo się na Stadionie MOSiR w piątkowe popołudnie.

Zainteresowanie czytelników w tym tygodniu wywołał także komunikat o zmianach w udzielaniu nocnej i świątecznej opiece zdrowotnej – od 1 października udzielana będzie ona w szpitalu Arion Med w Gorzewie w punkcie świadczenia usług, Szpital - Pawilon I, parter obok Izby Przyjęć.

Także spore zainteresowanie wywołał artykuł na temat wizyty trójki posłów Platformy Obywatelskiej w Gostyninie. W ramach cyklu spotkań "Porozmawiajmy o programie" #PolskaObywatelska do Gostynina przybyli posłowie Marta Golbik, Gabriela Lenartowicz i Sławomir Nitras.

Z informacji sportowych najwięcej wyświetlany był artykuł o porażce Mazura Gostynin w IV Lidze z Mazovią Mińsk Mazowiecki. Niestety, gostynińska drużyna zanotowała czwartą porażkę z rzędu i spowodowało to spadek w tabeli na 12 miejsce. Najbliższa okazja do poprawienia dorobku punktowego w sobotę, 23 września 2017 r. gdy na mecz do Mazura Gostynin przyjedzie Dolcan Ząbki.

Przeczytaj także:

Kabaret Paranienormalni w Gostyninie. Widzowie opuszczali salę we łzach... ze śmiechu

Polska Akademia Nauk negatywnie o Gostyninie. Miastu grozi zapaść

Atak na miejskim stadionie

Marta Golbik, Gabriela Lenartowicz i Sławomir Nitras spotkali się z mieszkańcami

Porażka Mazura w Mińsku Mazowieckim

 

Tematy:podsumowanie

Sprawdź też: Fotografia okolicznościowa GostyninFotograf GostyninZabiegi kosmetyczne Gostynin

Czytaj także:

Komentarze


Dodaj komentarzNikogo nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, nie łam prawa.
Polecane dla Ciebie

Popularne artykuły


1
Atak na miejskim stadionie [ZDJĘCIA]
dodano: 22 września 2017, 3500 odsłon
2
3
4
5

Galerie zdjęć


Prognoza pogody - 23 września
Prognoza pogody - 23 września
Prognoza pogody - 23 września

Bezpieczeństwo i prywatność

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy środki zwiększające bezpieczeństwo Twoich danych osobowych oraz wykorzystujemy pliki cookies i local storage.

W ramach serwisu wspólnie z naszymi partnerami wykorzystujemy także technologie profilowania reklam.

Szczegółowe informacje na temat zarządzania Twoją prywatością:

Polityka Prywatności
Polityka Cookies

Zostałem poinformowany. Zamknij